Як оформити кредит під 0% в Україні

Перша позика без сплати відсотків через інтернет на банківську картку в Україні надає можливість оперативного вирішення тимчасових фінансових труднощів без додаткових фінансових навантаженнях. Під цю пропозицію підпадають кредити на суму до 10 тис. гривень із строком погашення від 30 до 45 днів, за винятком комісій за користування коштами. Багато організацій мікрофінансування готові надати першу або акційну мікропозику під 0% на вигідних умовах. Однак для уникнення непередбачених витрат важливо звернутися до надійної компанії та уважно вивчити умови договору.

Як отримати кредит під 0%

Оформити позику під 0 відсотків на картку можна навіть у нічний час, за наявності підключення до Інтернету з комп'ютера або мобільного пристрою. Заявки приймаються цілодобово і більшість мікрофінансових організацій обробляють їх протягом 5-10 хвилин. Заповнення анкети займає трохи більше 5 хвилин. Умови, встановлені ліцензованими компаніями, гранично прості: максимальна сума до 15 тис. гривень, термін до 30-45 днів із можливістю продовження та ставка 0% для нових клієнтів або в рамках акції. Важливо, кожна організація пропонує індивідуальні умови. Для отримання повної інформації залиште запит про кінцеву ставку, максимальну суму та процедуру переказу коштів на сайті МФО. У разі потреби зверніться до служби підтримки для уточнення деталей.

Загальні вимоги до позичальника включають вік від 18 років, наявність стабільного джерела доходу та громадянство України. Бухгалтерська довідка та застава не потрібні. Вам не потрібно навіть відвідувати офіс компанії. Оптимальним способом отримання кредиту без відсотків є використання інтернет-сервісу МФО. Для подання заявки потрібні тільки ваш паспорт та ІПН. Після затвердження заявки гроші переказуються на картку. Зверніть увагу, що необхідна іменна дебетова картка, випущена українським банком та чинна не менше 3 місяців з моменту укладання договору.

Особливості оформлення позики в Україні

Відповідно до встановлених норм кредити без відсотків можуть надавати тільки МФО або приватні особи. Рекомендується звертатися до авторитетних мікрофінансових організацій, які зареєстровані і мають позитивну репутацію. І тут не потрібно цільової кредит роком і підтвердження доходу. Єдина умова – вік від 18 років. Для оформлення необхідні:

 • Мобільний телефон.
 • Електронна пошта.
 • Банківська картка.
 • Стабільний доступ до Інтернету.

Відвідування офісу компанії не потрібне, оскільки багато МФО надають сучасні інтернет-сервіси, що дозволяють отримати кредит під 0 відсотків в Україні онлайн навіть уночі, у вихідні та у святкові дні. Погашення здійснюється з особистого кабінету, де ви можете вибрати зручний спосіб оплати із запропонованих методів компанії.

Де отримати кредит під низький відсоток

Багато онлайн-мікрофінансових організацій готові надати новим клієнтам безвідсотковий кредит. Однак, якщо ви вже були зареєстровані на сайті МФО, ця пропозиція може не бути актуальною. Також деякі компанії надають безвідсоткові позики вибірково, зазвичай надаючи такі умови клієнтам з позитивною кредитною історією. Детальні умови мікрокредитування та процентні ставки будуть доступні в особистому кабінеті одразу після реєстрації. Ця інформація буде детально описана у договорі, який необхідно підписати після схвалення заявки. На даний момент наступні компанії готові надати позику під 0,01% в Україні:

 1. Moneyveo.
 2. Dinero.
 3. Miloan.
 4. Alexcredit.
 5. Швидко Гроші.
 6. SOS Credit
 7. Кашінскій.

З докладнішим та актуальнішим списком МФО, які надають позика 0.01 відсотка ви можете ознайомитись на сайті сервісу TurboZaim Україна. Для підвищення шансів на схвалення рекомендується подавати заявки до кількох компаній одночасно.

Процедура подання заявки

Для отримання безвідсоткової позики на карту в Україні під спеціальними умовами можуть подавати заявки нові та лояльні клієнти, які досягли повноліття. Жодних довідок і витягів з трудової книжки не потрібно. Відсутня потреба відвідування офісу компанії – ви можете подати заявку навіть уночі, скориставшись онлайн-сервісами мікрофінансових організацій. Повний перелік таких організацій представлено на нашому сайті. Для подання заявки потрібно мінімум документів:

 • Паспорт.
 • Ідентифікаційний код.
 • Іноді закордонний паспорт, права водія або пенсійне посвідчення.

Надання другого документа зазвичай не є обов'язковим, проте це суттєво підвищує ймовірність схвалення позики. Слідкуйте за правильністю заповнення анкети, оскільки помилки та друкарські помилки часто є основною причиною відмови. Не варто намагатися обдурити кредитора, оскільки в більшості випадків рішення про видачу позики приймає автоматична система, яка аналізує безліч параметрів. У разі виявлення невідповідностей у заявці може бути відмовлено.