Як вибрати корм для стерилізованих кішок?

Ви знали, що стерилізованим кішкам потрібен особливий догляд?

Насамперед це стосується складання раціону харчування. Після процедури стерилізації концентрація статевих гормонів у крові тварини починає стрімко падати, але це відразу починає позначатися обміні речовин. Разом з експертами masterzoo.ua ми підготували пару порад щодо вибору корму для стерилізованих кішок, щоб вам було простіше визначитись з його різновидом. Якщо заглянути на сайт masterzoo.ua, то знайдете зручну систему фільтрації за видом корму, вагою упаковки, брендом, класом, призначенням і так далі. Корми для стерилізованих кішок виділені відповідною відміткою.

Як змінюється характер тварини після стерилізації?

У 90% випадків кішка стає більш спокійною і лінивою, схильною до набору маси. Саме тому корм має бути максимально збалансованим, упор у складі робиться на білки. Якщо не контролювати раціон вихованця, у стерилізованої кішки дуже швидко може розвинутися ожиріння. Не кажучи вже про таке захворювання як кристалурія. Багато хто плутає його з сечокам'яною хворобою, але це різні речі. Кристалурія має на увазі утворення не каміння, а великої кількості струвітних кристалів, які можуть травмувати сечовий міхур і викликати розвиток такого захворювання, як цистит.

Топ кормів преміум класу для стерилізованих кішок

  • Brit Care Cat Sterilised Weight Control. Це низькокалорійний корм, що дозволяє вихованцю не набирати зайву вагу. Як основа тут використовується дієтичне м'ясо курки та індички, при цьому корм збагачений L-карнітином, корисними вітамінами та мікроелементами, необхідними для здоров'я та комфортного самопочуття стерилізованої кішки. У його складі багато твердих гранул, які чистять зуби вихованця, зменшуючи ймовірність виникнення нальоту та зубного каменю.
  • Royal Canin Neutered Young Male та Young Female. Тут зменшення калорійності досягається за рахунок збільшення відсоткового вмісту білка. Додатково корм містить рослинні екстракти та багато клітковини, необхідної для нормалізації роботи ШКТ.
  • Purina Pro Plan. Якщо говорити про відсоткове співвідношення білка, воно дорівнює 41%. Саме тому корм Purina Pro Plan Sterilised дуже добре засвоюється у стерилізованих кішок і протягом тривалого часу зберігає після їжі відчуття ситості.
Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Думки 2 про “Как выбрать корм для стерилизованных кошек?”

  1. Boris Jonson

    Дуже корисна стаття, багато інформації про це є в інтернеті і я раджу кожному ознайомитися якщо ви задумаєтеся стерилізувати свого кота або кішку. Це дуже серйозна операція, яка вимагає від вас певних дій.

  2. Александр

    А що буде якщо стерилізовану кішку годувати звичайним кормом?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *