Мезоніті для підтяжки обличчя – що таке?

В даний час практично не здійснюється хірургічна підтяжка обличчя та шиї. Бажаного омолоджувального ефекту жінкам вдається домогтися за допомогою мезонітів. Методика їхнього вживлення в шкіру безпечна, стерильна, не вимагає застосування загальної анестезії. У клініці косметології та пластичної хірургії фахівці допоможуть омолодити обличчя та виправити його окремі риси.

Що являють собою мезоніті

У косметологічній практиці застосовують безліч різних видів мезонітій. Всі різновиди поєднують те, що їх основу складає шовний матеріал, що розсмоктується. Самі нитки настільки тонкі, що практично невиразні неозброєним оком. Вживлення в шкіру здійснюється спеціальними канюлями (голками з мінімальним діаметром).

Ключовою перевагою підтяжки шкіри, що омолоджує, вважається те, що здійснюється вона без вилучення мезонітій. Поступово вони починають розсмоктуватися, не завдаючи організму жодної шкоди. Цей процес призводить до активного виділення клітинами молочної кислоти, яка є найпотужнішим стимулятором синтезу колагену. За рахунок цього кожна з мезонітій «обростає» колагеном, і його волокна навіть після повного їх розсмоктування утворюють для шкіри обличчя та шиї надійний каркас, що підтримує. Ефект процедури зберігається протягом 8-9 місяців. При регулярному догляді за шкірою його можна продовжити до року.

Як здійснюється підтяжка обличчя мезонітями

Канюлі, що використовуються в процедури, є найтоншими, тупіми голками. Вони не ріжуть, не травмують, а просто розсувають тканини. Завдяки цьому вживлюються мезоніті під шкіру:

  • безболісно;
  • без пошкодження нервових закінчень та кровоносних судин;
  • максимально швидко.

На підтяжку обличчя у косметолога йде не більше години. Для мінімізації неприємних відчуттів у процесі процедури застосовують місцеві анестетики.

Армування мезонітями – процедура ефективна, але має конкретні вікові показання для застосування. Вона не здатна усунути сильні та глибокі зморшки, значне провисання шкіри обличчя та шиї. Косметологи рекомендують вдаватися до методу жінкам до 45 років, але вже після того, як усі традиційні способи омолодження перестали забезпечувати бажаний результат.

Мезоніти показані для підтяжки шиї, ділянок шкіри навколо очей та губ, щік. Рекомендації для успішного проходження реабілітаційного періоду дуже прості: на два тижні скоротити до мінімуму мімічну активність особи. Це дозволить ниткам закріпитися і вживитися в шкіру.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *