Полімерні підлоги - характеристики, види, укладання промислових полімерних підлог.
Наливна промислова полімерна підлога являє собою стійке покриття, укладається методом наливу матеріалу і відповідає високим експлуатаційним, санітарно-гігієнічним та естетичним вимогам.
Полімерна підлога від Stoffmark - знаходять широке застосування при влаштуванні підлоги у виробничих приміщеннях та цехах, медичних та офісних установах, автопарковках.
Зміст
Відмінні характеристики полімерних покриттів
Наливна підлога на полімерній основі має низку незаперечних переваг:
- висока опірність абразивним, хімічним, ударним навантаженням;
- довгий термін експлуатації (необхідність ремонту зазвичай виникає не раніше ніж через 8-10 років);
- екологічна безпека;
- антиковзкий ефект;
- відповідність вимогам санітарної обробки та легкість у прибиранні;
- зменшення вібраційних навантажень під час роботи обладнання завдяки пластичності матеріалу;
- естетично дорогий вид (можливість вибору кольору та декоративних включень).
Полімерні підлоги заслужено користуються популярністю у приміщеннях підвищеної прохідності (магазини, торгові центри) за рахунок відмінної зносостійкості та гідного зовнішнього вигляду.
Різновиди полімерних підлог
Полімерні підлоги мають різний склад, що дещо відрізняє їх за властивостями:
- Поліуретанове полімерне покриття підлоги на вигляд нагадує суміш гуми і пластику, що надає йому гнучкість і відмінну амортизацію (добре підходить для поверхонь, що піддаються постійним вібраціям і ударам).
- Епоксидна полімерна наливна підлога містить епоксидну смолу, затверджувач і кварцову крихту, за рахунок чого еластичність такої підлоги дещо знижена, але міцність дуже висока.
- Підлога з метилметакрилату - завдяки високій швидкості затвердіння складу (вже через 3 години покриття готове до експлуатації) цей новий вид наливної підлоги набирає популярності. Відрізняють покриття найвищі показники довговічності та міцності при гарній пластичності.
Залежно від призначення та типу експлуатації приміщення постає питання про вибір товщини покриття для підлоги. Це дозволяє скоротити зайві витрати на передчасний ремонт підлоги та забезпечити її надійність.
По товщині покриття бувають наступні види:
- тонкі (1-5 мм) — для приміщень із середнім навантаженням з метою захисту бетонної основи, запобігання пилоутворенню та додаванню естетичного вигляду;
- високонаповнені (5-8 мм) - підходять для будь-яких приміщень, оскільки здатні витримувати максимальне навантаження.
Особливості укладання промислових підлог
Для збереження необхідних очікуваних властивостей промислових покриттів для підлоги їх укладанням повинні займатися професіонали. Бригада майстрів забезпечить усі технологічні вимоги з гарантованою якістю готової підлоги.
Компоненти різних видів підлог, що входять до складу, вимагають певних умов при нанесенні на основу. Так, при наливі епоксидного полімеру потрібно витримувати температурний режим більше 5 градусів. Тільки в цьому випадку матеріал набуде необхідної твердості.
Технологія нанесення поліуретанової підлоги залежить від виду складу однокомпонентного або двокомпонентного. Перший варіант відразу готовий до заливання після розкриття тари, другий вимагає ретельного змішування рідкої та порошкової частин. Полімерні підлоги - ціна, вартість укладання, терміни виконання робіт залежать від складу та виробника матеріалу, площі приміщення.
Читайте також: