Переваги та характеристики масляних обігрівачів

Масляні обігрівачі можуть бути чудовим способом економічного обігріву приміщення. Хороший масляний обігрівач може бути енергоефективним на 99%, оскільки майже вся споживана електроенергія перетворюється на тепло. Випромінювальні нагрівачі такого пристрою використовують електричний струм для нагрівання та циркуляції термального масла, яке нагріває ребра для випромінювання тепла у приміщення. Коли повітря навколо радіатора нагрівається, воно піднімається, створюючи циркуляцію, яка поширює тепло приміщення. Цей процес може бути повільним, але через відсутність вентиляторів або нагрівальних змійовиків масляний нагрівач споживає менше енергії, ніж електричний, і працює безшумно.

Вони не тільки тихі та більш енергоефективні, але й не висушують повітря у вашому будинку, як це роблять інші обігрівачі із примусовим потоком повітря. Всі ці фактори роблять масляний обігрівач чудовим вибором для обігріву приміщень.

Переваги

  1. Енергоефективність. Масляні обігрівачі є одними з найбільш енергозберігаючих приміщень, оскільки в них немає вентиляторів, необхідних для виштовхування теплого повітря, а вони працюють просто за принципом променистого тепла.
  2. Утримання тепла. Оскільки для охолодження масла потрібен час після вимкнення пристрою, масляний нагрівач продовжує нагрівати приміщення протягом деякого часу після вимкнення.
  3. Гарна якість повітря. Знову ж таки, оскільки вентилятор не використовується для виштовхування нагрітого повітря в приміщення, масляні обігрівачі не висушують навколишнє повітря в приміщенні і практично не роблять шуму під час роботи.
  4. Портативний. Більшість масляних обігрівачів встановлені на коліщатках і досить легкі, щоб їх можна було легко переміщати з кімнати до кімнати, забезпечуючи тепло скрізь, де це потрібно.
  5. Безпека. При використанні багатьох портативних нагрівачів поверхня нагрівається досить сильно, щоб обпалити будь-кого, хто може до неї доторкнутися, але не так з масляними нагрівачами. Вони справді стають теплими на дотик, але недостатньо гарячими, щоб спричинити опік.

Основні характеристики

Запобіжне відключення

У разі вибору портативного масляного обігрівача переконайтеся, що він оснащений функціями безпечного відключення, щоб звести до мінімуму ризик загоряння. Опції повинні включати захист від перегріву та захист від перекидання. Деякі моделі також забезпечують захист від замерзання, щоб олія не замерзла в колонах, якщо стане занадто холодно.

Налаштування нагріву

Хороший масляний обігрівач дозволить вам налаштувати кількість тепла в залежності від ваших потреб або рівня комфорту. Шукайте обігрівач, який пропонує принаймні два або три налаштування нагріву в діапазоні від низького до високого.

Інкрементний термостат

У той час як всі масляні нагрівачі поставляються з регульованими термостатами, ті, які мають поступові зміни, є найбільш налаштованими, що дозволяє збільшувати або зменшувати температуру нагрівача на один градус. Деякі масляні обігрівачі пропонують дуже обмежені налаштування температури, що ускладнює досягнення бажаного рівня тепла в приміщенні.

Гарантія виробника

Обов'язково вибирайте масляний обігрівач, на який є гарантія від відомої компанії. Існує безліч виробників та продавців обігрівачів https://www.itbox.ua/ru/category/Obogrevateli-c7897/filter=103619-86007646600/, але не всі обігрівачі створені для того, щоб бути наднадійними та довговічними. Не варто вкладати гроші в новий обігрівач тільки для того, щоб він зламався невдовзі після покупки без можливості заміни або ремонту.

Питання та відповіді

Чи використовують масляні обігрівачі багато електрики?

Відповідь: Масляні нагрівачі набагато енергоефективніші, ніж інші типи портативних нагрівачів. Типовий масляний нагрівач потужністю 1500 Вт, що працює шість або сім годин на день, витрачатиме менше електроенергії в порівнянні з типовим керамічним нагрівачем, який витрачає вдвічі більше за той же період часу.

Який олійний обігрівач є найкращим?

Відповідь: Кращий маслонаповнений нагрівач - це нагрівач з автоматичним вимкненням функцій безпеки, декількома налаштуваннями нагріву та надійною гарантією виробника.

Який тип масляного обігрівача дешевший?

Відповідь: Зазвичай, менший розмір означає меншу вартість. Нагрівачі меншої потужності, які найкраще підходять для невеликих приміщень, є найдешевшими.

Наскільки ефективними є масляні нагрівачі?

Відповідь: Портативні масляні нагрівачі майже вдвічі ефективніші за їхні керамічні аналоги з примусовим повітрям.

Поради

  • Портативність. Якщо ви плануєте використовувати масляний обігрівач у різних приміщеннях вашого будинку чи офісу, простота переносимості є ключовим фактором. Деякі масляні обігрівачі громіздкіші і набагато важчі, ніж інші моделі. Чи є пристрій колеса для зручності транспортування?
  • Теплопродуктивність. Подумайте про розмір простору, в якому ви будете використовувати масляний обігрівач. Для великих приміщень потрібна потужність нагріву від 900 до 1500 Вт, тоді як невеликі офіси, ванні кімнати та спальні можуть бути достатньо опалюваними нагрівачем потужністю від 300 до 500 Вт. Якщо ви збираєтеся опалювати невеликий простір, то більший і дорогий обігрівач не потрібний.
Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *