Титанові диски р14: реальність чи фейк?!

Колеса в автомобілі відіграють таку ж важливу роль, як і двигун. Від їхнього виду та стану залежить комфорт поїздки, технічні показники авто, безпека всіх учасників дорожнього руху. Тому саме ковзанки викликають величезну кількість суперечок у автолюбителів.

Одним із хвилюючих питань є покупка титанових дисків р14 та інших типорозмірів. Тут гаражна громадськість поділилася на два клани: перші розповідають якісь прекрасні титани встановили на свою машину, а другі – що таких виробів немає в природі. Вірити чиєїсь версії немає сенсу. Куди краще розібратися у цьому моменті самостійно.

Що таке титан і чому він такий цінний?

Почнемо зі знайомства з самим вихідним матеріалом. Титан – легкий метал, що має виражений блиск і світло-сірий колір. Він не входить у хімічні реакції з киснем та водою, тому що на поверхні має захисну оксидну плівку.

При обробці матеріалу на механічних верстатах спостерігається його активне налипання на ріжучу поверхню робочого елемента. Також важливо знати, що цей метал вибухонебезпечний (температура вибуху – 400℃). Все це зумовлює необхідність застосування спеціальних мастил та створення особливих умов обробки.

Незважаючи на значну в'язкість елемента, він дуже твердий та міцний. Вироби з титану вимагають високих енергетичних витрат, тому його частіше застосовують у ракетобудуванні чи створенні військової техніки, ніж у цивільній промисловості.

Вся правда про сучасних титанів

Титанові диски не можна назвати вигадкою, адже метал все ж таки використовується в даній промисловості. Але й говорити про те, що ця ковзанка на 100% титановий теж неправильно, так як:

  1. матеріал Землі перебуває у обмеженій кількості;
  2. його обробка пов'язана з великими енергетичними та трудовими витратами;
  3. готовий виріб має дуже високу собівартість, що зовсім невигідно для виробника.

На сучасних заводах з виробництва коліс титан застосовується як легуюча добавка. Він забезпечує посилений блиск виробів, його найкращі антикорозійні властивості, чудову зносостійкість та в'язкість.

Аналізуючи все вищесказане, можна сказати, що титанові ковзанки – фейк, придуманий маркетологами підвищення відсотків продажів. А ось обода, у складі яких є однойменний метал – реальність. Тільки потрібно бути готовим до того, що ціна таких коліс буде набагато вище.

Купити титани без переплат?

На АвтоДискиЮА вам не пропонуватимуть міфічні титанові обода. Але порадять цілий каталог якісних легкосплавних ковзанок від різних брендів. Також ви неодмінно оціните:

  • зручність підбору товару за маркою авто або за допомогою налаштування фільтрів;
  • легкий процес оформлення замовлення як оптового, і роздрібного;
  • швидку доставку до всіх регіонів країни.

Ну а в складні моменти наші оператори прийдуть на виручку. Кожному клієнту доступні безкоштовні онлайн-консультації.

З АвтоДискиUA ви будете в курсі всіх новинок!

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *