Кольорова пряжа: привертаємо увагу до стану тротуарів

Неважливий стан тротуарів та пішохідних доріжок притаманні не лише країнам пострадянського простору. Ямки, тріщини і вибоїни можна частенько зустріти і в Парижі, хоча стан автомобільних дорого там, звичайно, значно кращий за наші... Але не про це зараз. 

А про цікавий мистецький проект Juliana Santacruz Herrera на вулицях Парижа, покликаний заповнити яскравими нитками прогалини в міській тканині тротуарів та доріг.

Художниця розпочала цей проект благоустрою Парижа, вибірково прикрашаючи тріщини та ямки тротуарів крученою пряжею всіх кольорів веселки. Здається, що нитки — живі, що повзуть і ростуть, створюють дивні утворення, що так нагадують лісовий мох.

Чи це чисте задоволення чи функціональне рішення — тема для дискусій, хоча, можливо, парижани вважають ці вибоїни тепер менш руйнівними або хоча б добре відзначеними на дорозі. Все ж таки неприємно потрапити ногою в ямку на пробіжці або в'їхати у вибоїну на роликах.

У якому вигляді ця яскрава прикраса паризьких вулиць буде після кількох місяців перебування під дощем, ногами та колесами – передбачити нескладно, але задум мені дуже подобається.

Ще більше фотографій на flickr.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *