Вішалка на двері із дроту своїми руками
Закінчилося місце у шафах та на полицях чи ви шукаєте альтернативний спосіб зберігання речей? Ця невелика дротяна вішалка на двері не тільки додасть шарму в кімнату, але й ідеально підійде для підвішування легких предметів, які завжди повинні бути на підхваті поблизу. Головна особливість вішалки - вона навісна, чіпляється прямо на двері. І її дуже легко зробити своїми руками! Виявивши фантазію, на вішалці можна зобразити силуети будиночка чи великого міста з хмарочосами, гір та дерев, людей та тварин.
Навісна вішалка на двері - особливості
Для цього знадобиться моток досить жорсткого дроту, щоб він не сильно деформувався від ваги, плоскогубці та кусачки, опціонально може знадобитися балончик з фарбою. Мідний або алюмінієвий дріт досить податливий, тому з ними буде легко працювати. Якщо ви плануєте вішати зовсім легкі предмети — вибирайте менший діаметр дроту, якщо в планах вішати банні рушники або махрові халати — то беріть діаметр побільше, проте згинати такий дріт буде набагато важче. Майте на увазі, що така вішалка на двері може заважати їй зачинятися. Перевірте це заздалегідь. Як варіант, на кінцях вішалки можна зробити петельки і кріпити її цвяхами або шурупами прямо до дверей або стіни.
Як зробити вішалку з дроту на двері - хід роботи
Почніть з випрямлення дроту. Розмотайте моток і вручну випряміть основні перегини, потім, за допомогою лещат або інших підручних засобів досягайте максимально рівного та прямого результату.
Після випрямлення дроту приступайте до формування згинів за допомогою плоскогубців. Почніть з петельки, якщо кріпитимете вішалку на стіну, або з П-подібного вигину, на якому вішалка висітиме на дверях. Виміряйте заздалегідь двері, щоб не помилитися з глибиною вигину. Корисно буде намалювати ескіз вішалки в натуральну величину і строго слідувати йому. Вигніть дріт під кутом 90 градусів до П-подібної петлі. Потім починайте формувати силуети предметів. Для круглих форм використовуйте круглі предмети, навколо яких можна намотати дріт, для прямокутних - прямокутні або лещата.
Після того, як середня вішалки буде закінчено, зігніть дріт знову, щоб створити з іншого боку петельку або П-подібний вигин для дверей. Відріжте надлишки.
За бажанням покрийте вішалку шаром фарби з балончика, дайте їй повністю висохнути - і ви закінчили роботу!
Вішалка на двері спокійно витримає будь-які легенькі речі, наприклад, шапки та шарфи в коридорі, фартухи та прихватки на кухні, речі малюка у дитячій кімнаті.
Двері в будинку використовуються щодня, а значить, зношуються і врешті-решт можуть вийти з ладу. Якщо вам потрібно відремонтувати металеві двері, то обов'язково обирайте перевірені компанії, з професійними фахівцями та гарантією на роботу, наприклад, http://www.zamki-c.ru/4.php.
Читайте також: