Вироби з пивних банок своїми руками

Порожні бляшанки від пива та різних напоїв можуть стати вихідним матеріалом для створення різноманітних виробів. Деякі вироби з пивних банок мають чисто декоративний характер, інші можуть бути корисним аксесуаром для будинку і саду. Подивіться 5 способів як зробити цікаві вироби з бляшанок своїми руками!

Світильник із пивних банок

світильник із алюмінієвих банок

Бляшані банки від пива та лимонаду можна перетворити на ажурні плафони для світильника. Для цього відкривачем, ножицями чи канцелярським ножем треба зрізати верхню частину. Потім намітити схему візерунка і зробити дірочки за допомогою цвяхів різного діаметру, викруток та інших гострих предметів, які залишатимуть фігурні отвори.

Щоб при цьому банку не пом'ялася — усередину можна дуже щільно напхати папір. За бажання банку можна пофарбувати як зовні, так і всередині. Залишилося тільки прикріпити патрон із лампочкою — і оригінальний світильник із пивних банок готовий.

світильник із пивних банок світильник - вироби з пивних банок

Другий варіант створення виробу з пивних банок у вигляді настільної лампи використовувати для абажура тільки язички від алюмінієвих банок, а сама банка служитиме ніжкою світильника. Щоб з'єднати язички в одне полотно, зробіть на кожному язичку зверху розріз, переплетіть їх між собою і загніть розріз плоскогубцями. Також можна використовувати тонкий дріт чи нитки.

лампа - вироби з пивних банок лампа з пивних банок

Садові меблі - вироби з пивних банок

Незвичайне, але функціональне застосування алюмінієвим банкам з-під напоїв. З них можна зробити садові меблі – крісло та столик. З'єднувати банки між собою можна за допомогою клею, а щоб під вагою пивні банки, що сидить, не пом'ялися, їх попередньо можна наповнити піском.

крісло - вироби з пивних банок садові меблі з пивних банок

Спиртовий пальник із жерстяних банок

У туристичній спільноті стає досить популярним використання похідного спиртування замість газового пальника. До того ж вага спиртового пальника дуже мала - близько 10 грам! Спиртування роблять своїми руками з пивних банок.

спиртовий пальник своїми руками спиртовий пальник із пивних банок

Будинок із жерстяних банок

будинок з пивних банок

Будинок, фанерований жерстяними банками, знаходиться в Х'юстоні, Техас. Нещодавно його офіційно визнали місцевою пам'яткою міста, і не дивно. Для будівництва, облицювання та прикраси будинку було використано понад 50 тис алюмінієвих банок від пива та лимонаду! І це не рахуючи тих, які довелося замінити на нові.

будинок з жерстяних банок

Будинок збудував Джон Мілкович, який народився за часів Великої депресії і тому знав, як економити і нічого не викидати. У 1970-х, коли алюміній став поширеним і модним матеріалом, Джон розпочав обробку будинку зібраними пивними банками. У 80-х Мілкович помер, але дружина та сини продовжували його справу, оновлюючи облицювання.

будинок з алюмінієвих банок

До речі, із банок також зроблено паркан, господарські прибудови, поштову скриньку та навіть будка для собаки! У 2000-х будинок купила благодійна організація, повністю відреставрувала його та відкрила для широкої публіки.

Джон Мілкович – творець будинку з пивних банок

Свічник - ліхтарик з пивної банки

Для того, щоб зробити такий виріб - садовий ліхтарик з пивної банки, зробіть на банці рівні надрізи канцелярським ножем через кожні 3-4 см. Для зручності можна використовувати лінійку. Потім обережно натисніть на банку зверху, щоб вийшов такий ліхтарик. За бажання можна пофарбувати свічник спрей-фарбою.

свічник ліхтарик з пивної банки

Декоративні вироби із пивних банок

Потрібно попередити відразу, що вироби з бляшанок потрібно робити дуже обережно і бажано в господарських в'язаних рукавичках, поки не звикніть працювати з гострими як бритва краями. Тому маленьких дітей допускати на роботу не рекомендується.

Об'ємні зірочки з алюмінієвих банок

зірочки з пивних банок

Такі вироби з пивних банок, як зірочки, стануть оригінальним дитячої кімнати або новорічної ялинки.

зірочка з пивної банки

Метелики з пивних банок та інші фігурки

Розріжте банку, відріжте дно та верх, щоб отримати плоску пластину. Виріжте з паперу зображення метелика, птаха, квітки або іншої фігурки, перемалюйте його на жерстяну пластину і в вузлових точках проколіть шилом.

метелики з пивних банок

Виріжте по лініях метелика. Надайте фігурці трохи об'єму за допомогою ручки, викрутки або плоскогубців. Продавіть легкі контури, де необхідно, закругліть краї, зігніть крила і так далі. Розфарбуйте метелика. Для цього можна скористатися фарбою в балончику чи маркерами.

метелики з пивних банок

вироби з пивних банок - метелики

вироби з пивних банок - пташки

квіти з пивних банок квіти з алюмінієвих банок

Скульптури та інші вироби із пивних банок

машина з алюмінієвих банок машина з пивних банок фігурки з пивних банок фігурки з пивних банок 00 скульптури з пивних банок

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Думки 2 про “Поделки из пивных банок своими руками”

  1. Amore1988

    Класно! тільки не зовсім зрозуміло як він з'єднають щось?

    1. Handmadeidea

      кріпляться на шпильках або дротах до стіни або предметів, таким чином створюється враження, що вони ширяють у повітрі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *