Оздоба стін: рідкі шпалери, типи та різновиди матеріалів

У сучасних будівельних магазинах представлено широкий вибір різноманітних товарів. Що купити для проведення ремонту, чи варте платити за бренд, реально чи ні замінити звичайні шпалери рідкими – далі.

Рідкі шпалери – що це таке

Оздоблення стін робиться під час ремонту квартири або будинку, незалежно від типу робот. У продажу представлено широкий асортимент товарів, що мають різні особливості, сильні сторони та мінуси, але більшість покупців обирают традиційні варіанти – шпалери, побілка, фарбування. Якщо ви хочете зробити житло максимально красивим та функціональним, пошукайте щось особливе. Цікавий варіант для оздоби стін – рідкі шпалери.

Купити рідкі шпалери можна в будь-якому магазині будівельних матеріалів, ціна буде залежати від бренду, типу покриття, декоративних ефектів. За структурними характеристиками матеріал має спільні риси з декоративними штукатурками. У склад рідких шпалер входять клей, наповнювач, фарба, додаткові речовини. Асортимент матеріалів великий, при бажанні можна буде купити рішення с крихтами слюди, мармуру, блистками або звичайні без домішок. Є стійкі до утворення плісняви варіанти.

Типи

Рідкі шпалери діляться на декілька категорій в залежності від матеріалу основи.

Основні типи:

  • шовк,
  • целюлоза,
  • комбіновані рішення,
  • бавовна.

Шовкові стійкі до деформацій, прибавливо виглядають протягом значного часу, не бояться активного сонця. За умови професійного нанесення зберігають первинну фактуру та відтінки не менше 10 років. Ціна висока. Основа целюлозних варіантів – звичайний папір, коштує рішення дешевше. Вартість комбінованих рішень залежить від конкретного типу матеріалу, бавовна – красивий та порівняно недорогий варіант.

Рідкі шпалери універсальні, прибавливо виглядають в різних інтер’єрах. З ними можна виконати швидкий ремонт, у тому числі, якщо в домівці є незручні кути, або стіни не рівні. Оздоблення буде оптимальним варіантом для кімнат з виступами, малими нішами. На відміну від фарбування, складна підготовка не потрібна. Поверхня приємна на дотик, відтінків та фактур у продажу багато.

Як використовувати

Наносити рідкі шпалери просто, працювати згідно до рекомендацій виробника обов’язково.

Готують розчин згідно з інструкцією, стіни попередньо обробляють наждаком або спеціальним інструментом. Тріщини, відколи можна заповнювати шпаклівкою. Наносять шпалери на гіпсокартон, цеглу, дерево. За бажанням можна приготувати розчин власноруч.

Сохранить и поделиться:


Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *