Дизайн меблів своїми руками - намалюй, роздрукуй та збери!

Уявіть собі будь-який дивний і дивовижний предмет, накидайте його ескіз у двомірному вимірі, завантажте в комп'ютерну програму та отримайте надруковані на принтері плоскі деталі вашого тривимірного об'єкта! Таким чином, ви можете створити своїми руками будь-які меблі, предмет інтер'єру або творчий арт-об'єкт, гідні найкращих світових виставок дизайну.

Можливо, це найреволюційніше використання тривимірних лазерних різців - спосіб перетворити споживачів на виробників, даючи можливість звичайному любителю виготовити оригінальні меблі своїми руками!

меблі своїми руками

Ідея тут у тому, щоб взяти найкраще зі світів — особистої творчої тривимірної уяви та професійних знань плоских структур — та об'єднати їх у простій у використанні програмі, яка надає можливості для практичного експериментування з низькими бар'єрами входу. Лазерний різак перетворює будь-яку примху на майже миттєву реальну дійсність. Ви можете роздрукувати малий масштаб моделі, щоб подивитися як це буде виглядати, що надалі заощадить вам чимало часу та грошей.

роздрукуй меблі своїми руками

Теоретично, програмне забезпечення також має вберегти вас від серйозних структурних помилок - експрес-курс того, що меблеві дизайнери вивчають десятиліттями.

дизайн меблів своїми руками за допомогою програми

І, звичайно, все це призводить не тільки до нескінченної персоналізації з погляду стилю, але і з погляду форми та комфорту. Хтось може спроектувати дизайн меблів спеціально для себе, з урахуванням своїх довших ніг чи спини. Програма SketchChair є продуктом співпраці між Greg Saul та JST ERATO Design UI Project у Токіо і поки що недоступна широким масам користувачів. Але я сподіваюся, що скоро ви зможете встановити її на ваш комп'ютер, створювати оригінальний дизайн меблів за допомогою програмного забезпечення, а потім збирати унікальні крісла та стільці своїми руками!

дизайн меблів за допомогою програми своїми руками

Скріншот програми Sketch Chair:

програма для дизайну меблів sketch chair

Відео – презентація програмного забезпечення:

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *