Квіткові горщики на перила та огорожі

На заскленому та утепленому балконі не виникає проблем, як і де розмістити квіткові горщики та кашпо з рослинами. Широкі підвіконня та ящики для квітів із зовнішнього боку дають можливість перетворити балкон на квітучий сад. Але що робити власникам невеликих відкритих балконів з тонкими поручнями та кованими огорожами? Для них теж є витончені рішення – квіткові горщики на поручні!

яскраві горщики на поручні

При наявності огорожі основних варіантів розміщення квіткових горщиків та кашпо - два. Перший передбачає спеціальну конструкцію горщика з прорізом для перил. Такий квітковий горщик чи кашпо просто одягається на огорожу. Перед покупкою обов'язково потрібно виміряти ширину ваших перил та уточнити у виробника, чи підійде такий горщик Вам. Є моделі, де відстань між двома половинками кашпо регулюється, таким чином ширина поручнів не має значення.

горщики на перила балкона кашпо на перила та огорожіЦікавий та оригінальний варіант озеленення балкона з огорожами – використання спеціальних матер'яних мішечків – кишень. Їх можна використовувати і як кашпо для горщиків із рослинами, і садити квіти безпосередньо в ткану кишеню. Тканина повинна бути міцною і непромокальною, можна брати спеціальні поліестрові види, які використовуються в садівництві, при цьому не забуваючи про дренаж.

кишеня - горщик на перила та огорожі мішок - горщик на перила та огорожі сумки - горщики для рослин

Другий очевидний і найпоширеніший варіант розташування горщиків на перилах - використання спеціальних навісних кашпо, полиць та підставок. Це можуть бути як окремі контейнери, які вішають на поручні, так і великі, широкі полиці на кілька горщиків квітів. Такі підставки можна вішати як на внутрішній бік поручнів, так і на зовнішній. Зручно, що з настанням холодів та негоди можна легко зняти всю конструкцію з перил та перенести до будинку. Якщо вдома є перила чи рейлінги, то можна розмістити такі полиці та кашпо та в інтер'єрі.

навісна кована полиця для квіткових горщиків на перила

Квіткові горщики на поручні продаються в багатьох будівельних супермаркетах, в магазинах для садівників, а також на великих інтернет-аукціонах і магазинах, таких як ebay, aliexpress та багато інших.

підвісні підставки для квіткових горщиків підставка навісна на перила для квіткових горщиків підвісні кашпо на поручні

яскраві горщики - цебра на перила квіткові горщики на поручні

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *