Ідеї що зробити зі старої клавіатури

Зламана комп'ютерна клавіатура може стати натхненням та основним матеріалом для створення декоративних та корисних речей. Отже, що зробити зі старої клавіатури? 7 цікавих ідей ми зараз і побачимо.

1. Прикраси із клавіш старої клавіатури

З клавіш клавіатури можна зробити різноманітну біжутерію та аксесуари. Візьміть основу для сережок, кільця або невидимку та приклейте клавішу. Можна підбирати комбінації клавіш із змістом, наприклад, Cntrl + C, Cntrl + V тощо.

невидимки із клавіш старої клавіатури прикраси з клавіатури

Щоб зробити браслет із клавіатури, потрібно з обох боків клавіші виконати по два отвори, протягнути нитку — гумку або тоненький шнурок.

що зробити зі старої клавіатури - браслет

А для чоловіків із кнопок клавіатури можна зробити стильні запонки!
запонки із клавіш старої клавіатури

2. Аксесуари для робочого столу зі старої клавіатури

Клавіші зламаної клавіатури можна використовувати як декор для різних предметів. На робочому столі в офісі підставка для ручок, рама для фотографії сім'ї та робочий щоденник з обкладинкою з кнопок клавіатури виглядатимуть дуже гармонійно та актуально. Хід роботи дуже простий – потрібно приклеїти кожну клавішу на вибраний предмет.

підставки із клавіш старої клавіатури що зробити зі старої клавіатури - рама для фотографій що зробити зі старої клавіатури - обкладинка блокнота

3. Полиця зі старої клавіатури

Всю стару клавіатуру, не розбираючи, можна перетворити на навісну полицю для книг. Головне завдання – надійно прикріпити до стіни.

полиця зі старої клавіатури

4. Сумка зі старої клавіатури

Для ділової леді із чудовим почуттям гумору можна зробити таку оригінальну сумку або клатч. Відмінний спосіб оновити стару сумку з потрісканою шкірою або тканиною, що обтріпалася.

сумка зі старої клавіатури

5. Годинник зі старої клавіатури

Функціональні кнопки F1 - F12 використовуйте для циферблата годинника. Основу можна зробити їх CD диска, щоб підтримати тему годинника.

що зробити зі старої клавіатури - годинник

6. Меблі зі старої клавіатури

Nolan Herbut, американський дизайнер, використав близько 20 клавіатур, створюючи незвичайну лаву Wolfgang із масажним ефектом. Більше 2000 клавіш вбудовані в основу дерева, причому не просто приклеєні або пригвинчені намертво. Кожна клавіша натискається так само, як і на повноцінній клавіатурі комп'ютера, з характерним звуком і тактильними відчуттями.

меблі зі старої клавіатури

7. Ще що зробити зі старої клавіатури?

Окрім більш-менш практичних речей, клавіші клавіатури можуть бути матеріалом для створення масштабних творів мистецтва. Наприклад, величезні картини мозаїки з портретами відомих людей.

картини із клавіш старої клавіатури портрет Хью Лої з клавіш стару клавіатуру

Або незвичайне покриття для автомобіля

покриття автомобіля з клавіатури що зробити зі старої клавіатури - автомобіль

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *