Оригінальний журнальний столик із вікна та книг

Після встановлення в квартирі металопластикових вікон залишаються старі шибки в дерев'яних рамах. Зазвичай вікна викидають, тому що дуже важко знайти їм корисне застосування в інтер'єрі. Але ми пропонуємо оригінальну ідею як зробити невеликий журнальний столик із вікна та старих книг.

журнальний столик із вікна своїми руками

Вікно добре вимийте, зніміть всю фурнітуру - ручки, петлі. За бажанням, оновіть дерев'яну раму: зніміть стару фарбу, відполіруйте та пофарбуйте. Скло добре вимийте. Якщо вікно подвійне, обов'язково розкрутіть його і вимийте скло всередині. Це буде наша стільниця.

Потім продумайте варіанти ніжок столу. Ви можете використовувати як дерев'яні бруски, металевий або дерев'яний каркас від старого столика, так і незвичайні матеріали, наприклад, старі книги, призначені для макулатури!

3. Журнальний столик своїми руками з вікна та книг

Щоб столик був стійким, бажано книги скріпити між собою, наприклад суперклеєм. Як варіант книги можна насадити на металевий штир.

Не знаю, наскільки функціональним буде стільниця зі старого вікна, в принципі замість нього можна використовувати дерев'яні двері або просто дошку. Тоді точно стільниця не розлетиться вщент після падіння на неї важкого предмета.

Такий журнальний столик з вікна не рекомендується ставити в квартирі з маленькими та активними дітьми, оскільки розбити просте шибку дуже просто.

Журнальний столик із вікна та книг чудово виглядатиме у зоні відпочинку вітальні у скандинавському стилі, прованс, вінтаж чи ретро.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Думки 6 про “Оригинальный журнальный столик из окна и книг”

 1. Florty

  чудово!

 2. Master

  Оригінально =)

 3. кристина

  А при спробі пересунути книжки не розваляться? чи вистачить клею сил їх міцно стримувати?

  1. Юлия

   можна додатково насадити книги на металевий штир, тоді точно не розваляться

   1. кристина

    Це зрозуміло, цікаво лише клей витримає?)

    1. YuPo

     думаю, залежить від клею та правильності його нанесення. Традиційний ПВА не витримає. Будь-які Супер Моменти та інші - так. Очистити та знежирити поверхню, у нашому випадку обкладинки книг, нанести клей, витримати 5-10 хв і сильно притиснути. Ну чи згідно інструкції на клеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *