Об'ємна картина з брусків та дерев'яних планок

Рельєфна картина на стіні – незвичайний та оригінальний спосіб прикрасити інтер'єр кімнати. Напевно, ви подумали про дорогі шедеври сучасних художників та дизайнерів? Ми пропонуємо зробити своїми руками стильне яскраве полотно із дерев'яних планок. Об'ємна картина з брусків робиться дуже просто, а результат гідний виставки у сучасній галереї мистецтва.

об'ємна картина з брусків

Ця картина із брусків довжиною 1,5 м, шириною 60 см складається з двох однакових за розміром частин (75 см на 60 см). За бажання можна зробити цільне полотно або розділити на два.

Для роботи приготуйте:

 • 2 шматки щільної фанери 75 см на 60 см (або будь-якого іншого бажаного розміру) товщиною близько 1 см;
 • близько 100 брусків (планок, плінтусів, куточків) різних розмірів;
 • 7 або більше кольорів фарби;
 • пензлики, наждачку, пилку та рідкі цвяхи (столярний клей).

бруски дерева для декору стіни

Вибираємо бруски, які будуть слугувати першим шаром на майбутній картині. Нарізаємо їх довжиною 60 см, щоб повністю покрити фанеру-основу. Потім пиляємо інші бруски різних розмірів для надання картині глибини та об'ємності. Вимірювати довжину та планувати майбутнє розташування зараз не обов'язково, просто наріжте довільну кількість різних брусків.

картина з брусків майстер-клас

Заздалегідь підберіть гаму кольорів, яку використовуватимете. Підходять фарби для інтер'єрних робіт: латексні, акрилові, водоемульсійні. Це можуть бути спокійні теплі тони з парою яскравих акцентів або вся картина може бути квітчастою та кричучою. Перед фарбуванням дощечки бажано зашкурити. Прикиньте приблизно скільки дощечок якого будуть кольори. Можливо, вам захочеться великі частини зробити спокійніших тонів, а дрібні — соковитими та яскравими. Або ж покладіться на інтуїцію і розфарбовуйте планки як заманеться! Можливо деякі частини доведеться пофарбувати кілька разів для досягнення бажаної глибини кольору. Переконайтеся, що вам є де сушити всю цю кількість брусків.

майстер-клас об'ємна картина з брусків та планок своїми руками

Після того, як всі деталі висохли, можна розпочинати планування композиції. Покладіть перший шар брусків на фанеру, а потім довільно укладайте і рухайте інші дощечки, поки результат вас повністю не задовольнить. Для кріплення буде зручно використовувати рідкі цвяхи. Нанесіть невелику кількість клейкої маси на бік дощечки і притисніть до поверхні.

майстер-клас об'ємна картина з брусків своїми руками

Через пару годин завзяття та терпіння картина буде готова! Залишилося прикріпити її до стіни та милуватися результатом!

майстер-клас об'ємна картина із брусків

З брусків можна скласти не тільки абстрактний візерунок, а й будь-який малюнок або напис. Справа за вашою фантазією та креативністю!

майстер-клас об'ємна картина із брусків

 Ось ще приклади композиції картини із дерев'яних брусків:

картина з брусків та планок картина з дерев'яних брусків

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Думки 5 про “Объемная картина из брусков и деревянных планок”

 1. viktor

  роблю таку ж, але меншою за розміром 😉

 2. Марина

  Підкажіть, яку фарбу використовувати?

  1. YuPo

   Підійдуть фарби для інтер'єрних робіт з дерева: латексні, акрилові, водоемульсійні. Уточніть у будь-якому будівельному супермаркеті, які можна використовувати для фарбування деревини.

 3. Марина

  Дякую!!! Сьогодні все закупили, на дозвіллі буду творити шедевр?

 4. Юля

  Цікава ідея

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *