Ефектна клумба з машини

Якщо Ви є власником старого непотрібного автомобіля дідуся, і до того ж у Вас є власна дача, де знайдеться кілька вільних квадратних метрів в саду, пропонуємо зробити вельми оригінальну і ефектну клумбу! Гарантуємо, що така клумба з машини стане місцевою пам'яткою та обговоренням сусідів!
яскрава клумба з машини

Зараз нерідко можна зустріти старенькі, іржаві моделі радянського автомобілебудування 1960-80-х років, які доживають свої останні дні, які вже й не заводяться. Начебто машина нікому не потрібна, а просто викинути — шкода чи ні можливості кудись її вивезти. Ось і не треба! Нехай автомобіль, що прожив довге життя, остаточно залишиться на присадибній ділянці у вигляді цікавого садового декору.

клумба з машини

Як зробити клумбу з машини своїми руками

Спочатку оберіть місце для клумби на ділянці. Не варто ховати автомобіль десь у глибині саду, найкраще, якщо це буде добре проглядається з усіх боків місце.

клумба з автомобіля

Потім визначтеся з проектом клумби. Де ви хочете посадити квіти - тільки в капоті та багажнику чи ще й у салоні? А може, засадити в'юнами чи мохом усю поверхню машини? Залежно від вибраного варіанта видаліть зі старого автомобіля всі непотрібні деталі - зніміть сидіння, приберіть двигун і весь капот. Швидше за все, для цієї роботи потрібно буде покликати чоловіків-помічників.

клумба зі старої машини

Автомобіль можна залишити в його пошарпаному вигляді, з іржею, подряпинами та вм'ятиною. Така клумба набуде вінтажного ретро-стилю. Також ви можете пофарбувати кузов яскравими фарбами, прикрасити його малюнками та візерунками. Подумайте про те, як довше зберегти кузов від остаточного руйнування. У вигляді клумби кістяк машини буде іржавіти і гнити швидше, тому є сенс покрити метал антикорозійним засобом.

клумба зі старої машини

У старий автомобіль можна садити квіти безпосередньо в грунт, так і просто ставити горщики з рослинами. Якщо ви вирішили садити квіти в багажник або під капот, застеліть дно плівкою, насипте керамзит або дрібну дренажну гальку, і тільки потім засипайте грунт. Так ви вбережете машину від дії вологи. Навіть якщо ви просто розставлятимете в машині горщики і кашпо з рослинами, все одно краще використовувати непромокальну плівку.

клумба з машини

Які рослини садити на клумбі з автомобіля

Ви можете висаджувати будь-які рослини. Вибір залежить тільки від Вашого смаку та погодно-кліматичних умов. Заздалегідь визначтеся, що Ви хочете бачити на клумбі та купіть цибулини квітів у перевіреному магазині, наприклад, у http://yaskravaklumba.com.ua/shop/category/klubniilukovitsy . Теплолюбні рослини в горщиках на зиму можна забирати до будинку. Ви можете посадити кучеряві види, які згодом повністю обплетуть поверхню автомобіля. Також для створення клумби, повністю покритої рослинами, можна використовувати газон у рулонах, а також мох.

квітник на старій машині оригінальна клумба з машини клумба на старому автомобілі клумба на старій машині квітник у машині клумба з іржавого вантажівки

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *