Як зробити значок на рюкзак та одяг?

Значок – простий та доступний спосіб прикрасити одяг або сумку, виразити себе та доповнити образ. Можна купити готовий аксесуар або зробити ексклюзивний своїми руками. Достатньо підготувати кілька простих інструментів та основу, на яку буде нанесено зображення. Кожному під силу створити унікальні та яскраві значки на одяг.

Які значки бувають?

Ці вироби відрізняються один від одного матеріалами, способами нанесення картинки, типами кріплень. Більшість варіантів мають кріплення у вигляді шпильки. Такі значки підходять для використання з багатьма тканинами. Вони надійно тримаються на різних видах одягу, сумках, наплічниках.

Як основу застосовують:

 • метал;
 • дерево;
 • гуму;
 • пластик.

На поверхню таких матеріалів можна наносити фарби, маркер або клеїти готові зображення з фотопаперу. У магазинах рукоділля є спеціальні заготівлі, але купувати їх необов'язково. Зробити такий декор можна і власноруч, використовуючи старі брелоки, упаковки від продуктів.

Власними руками значок

Один із найпростіших і найдоступніших способів виготовлення значка в домашніх умовах - нанесення малюнка на пластикову поверхню. Основу можна вирізати із контейнера для харчових продуктів, які використовуються у всіх супермаркетах.

Важливо вирізати рівну частину, без вигинів та малюнків. Потім можна нанести на неї рисунок за допомогою маркера. Зображення має бути втричі більше, ніж те, що ви хочете отримати. Справа в тому, що пластикові заготовки будуть поміщені в духовку, де зменшаться під впливом температури.

Вирізавши картинки із пластику, помістіть їх на лист і відправте в розігріту духовку. Звідти ви дістанете невеликі трубочки: пластик під впливом температури скручується, але можна розгладити, наприклад, за допомогою склянки.

В результаті вийдуть невеликі, але яскраві та міцні значки, до яких потрібно лише додати кріплення. Шпильку можна прикріпити до внутрішньої сторони за допомогою клею. Якщо виникне бажання зробити зовнішній бік яскравішим, використовуйте акрилові фарби.

Для виготовлення пластикового значка вам знадобляться:

 • пластиковий контейнер;
 • кріплення із шпилькою;
 • маркер та фарби;
 • клей.

Для нанесення малюнка можна використовувати роздруковані картинки, трафарети. Контур наносять маркером на звороті значка, а потім розфарбовують по лицьовій. Завдяки цьому виходить аксесуар, який за якістю практично не відрізняється від фабричного.

Щоб зробити оригінальну окрасу, не обов'язково вміти малювати. На металеву заготовку можна нанести малюнок, надрукований на фотопапері, а захисне покриття зробити з плівки. Будь-який спосіб виробництва аксесуарів можна вдосконалити та доповнити. Handmadeidea.com.ua радить не обмежувати свою фантазію та створювати унікальні прикраси для одягу, рюкзаків та сумок.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Думки 2 про “Как сделать значок на рюкзак и одежду?”

 1. Ирина

  Креативно та весело. А чи для дорослих можна зробити?

 2. Лена

  Потрібні як зробити значки своїми руками на рюкзак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *