Полиці з піддонів своїми руками

Пропонуємо Вашій увазі кілька варіантів використання дерев'яних палет як полиць для кухні або вітальні. Полиці з піддонів власноруч зробити досить просто. В одних випадках потрібно лише почистити піддон і повісити на стіну, для інших варіацій доведеться використовувати інструменти, щоб розпиляти піддон. На такі саморобні полиці можна ставити книги та фотографії, посуд та різне кухонне начиння, навіть пляшки для вина та келихи!

1. Полиці з піддонів своїми руками для кухні

Мабуть, на кухні полиці з піддонів виглядатимуть найбільш гармонійно, особливо якщо інтер'єр кухні виконаний у стилі кантрі або ростик, а сама кухня знаходиться в літньому будиночку або на дачі. Надійно прикріпіть піддон на стіну. Гуртки можна вішати на прибиті до піддону цвяхи. А щоб вішати келихи за ніжку, випиляйте нижній полиці палети круглі отвори та прорізи до них. Можна використовувати спеціальну круглу насадку на дриль. Зауважте, що діаметр отвору має бути меншим за діаметр круглої ніжки келиха.

полиці для кухні з піддонів

кухонні полиці з піддонів своїми руками

Палету можна використовувати як полицю-вітрину для красивих або декоративних тарілок. Убиті цвяхи утримуватимуть тарілки на місці.

полиця для тарілок на кухню з палет

Дерев'яний піддон також стане в нагоді як підвісна полиця для каструль і сковорідок. Вбийте в піддон гачки, за які можна вішати каструлі, дощечки, кухлі та сковорідки.

полиці з піддонів для сковорідок

2. Полиці з піддонів для пляшок

Для любителів та колекціонерів гарного вина піддону також пропонують кілька варіантів як зробити винну полицю своїми руками. Перший варіант - прикрутіть до палети дерев'яні або металеві планки, які триматимуть пляшки на полицях.

винні полиці з піддонів

Якщо піддон має широкі планки на підставі, просто відпиліть частину піддону.

полиці для пляшок із піддонів

Третій варіант вимагатиме більше зусиль. Потрібно просвердлити круглою насадкою отвори в полицях для шийки пляшки. Тут також можна набити планки, що запобігають падінню пляшок.

полиці з дерев'яних піддонів

3. Полиці з піддонів для книг та інших речей у вітальню

У вітальню, передпокій, спальню або дитячу можна повісити полиці з піддонів своїми руками. Залежно від стилю інтер'єру, піддони попередньо можна оновити та пофарбувати, залишити у природному вигляді або навіть постаріти. Якщо в інтер'єрі приміщення є елементи бохо шику, еклектики, кантрі, растик, лофт чи скандинавського стилів, то полиці з піддонів, швидше за все, впишуться дуже органічно.

полиці з піддонів полиці з піддонів своїми руками полиці з палетів книжкові полиці з піддонів

книжкові полиці з піддонів своїми руками

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *