Полиці з мотузок: тумбочка Cross Ropes

Незвичайна тумбочка Cross Ropes – предмет меблів угорського дизайнера Тамаша Божика (Tam's Bozsik). Ящик зроблений з дерева, а ось для полиць дизайнер обрав незвичний матеріал – товсту мотузку! 
У дерев'яному ящику просвердлені ряди отвори, з боків та зверху. Одна мотузка з натуральних волокон протягнута крізь отвори в каркасі, утворюючи полиці та перегородки між ними. Міцна мотузка дуже добре натягнута, тому полиці з мотузок можуть витримати велику вагу і практично не провиснути. Якщо з часом полиці все ж таки провиснуть під вагою книг та інших предметів, їх можна буде заново переплести та натягнути.

полиці з мотузок - тумбочка Cross Ropes

Такий концепт меблів цікавий тим, що полиці з мотузок можна переплітати будь-яким способом, підлаштовуючись під предмети, які ви зберігатимете там. До того ж ідею можна використовувати для створення подібної тумбочки своїми руками. Причому ви можете просвердлити більше отворів, що дасть повну свободу у створенні кінцевого дизайну тумби. Якщо поєднувати дерево і натуральну мотузку, то тумби вийде в нейтральному еко стилі, але можна використовувати яскраво забарвлений каркас або синтетичні мотузки різнокольорові, тоді характер тумбочки відразу зміниться і вона відмінно впишеться в сучасний інтер'єр.

полиці з мотузок - тумбочка Cross Ropes

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Одна думка про “Полки из веревок: тумбочка Cross Ropes”

  1. Даниэль

    Дуже цікава ідея

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *