Вироби з ракеток для інтер'єру

Як можна використовувати старі дерев'яні ракетки для гри в теніс чи бадмінтон? Такі речі, як правило, виготовлені з натуральних матеріалів відмінної якості, і нехай морально застаріли ракетки, але в декорі інтер'єру прослужать ще довго. Одні ракетки можуть самі по собі бути декором стіни, з інших можна зробити своїми руками не тільки стильні, але і функціональні вироби з ракеток, які прикрасять інтер'єр будинку. Звичайно, цікаво використовувати саме старі ракетки, тоді вироби набувають ексклюзивного характеру і вінтажного стилю.

1. Вироби з ракеток: рами для дзеркал та фотографій

Старі тенісні та бадмінтонні ракетки завдяки своїй конструкції найчастіше використовуються як рами для дзеркал та фотографій. Дзеркало можна обрізати склорізом і надати форму, що підходить під обід ракетки. Якщо струни залишилися, то дзеркало можна кріпити прямо на них. Так само і з фотографіями або картинами - можна повністю заповнити зображенням всю площу обода, так і чіпляти прищіпками за струни маленькі фотографії або записки.

вироби з ракеток - рама для фотографії

рама для фотографій зі старої тенісної ракетки вироби з ракеток - дзеркало з ракетки вироби з ракеток - дзеркала з ракеток

2. Підставка для сережок та біжутерії

Струнна поверхня ракеток дуже зручна для зберігання сережок. Можна поставити ракетку на стіл, припинивши її в підставку для сережок і біжутерії, так і повісити на стіну в горизонтальному положенні. На ручці ракетки можна набити пару цвяхів і вішати намиста та браслети.

вішалка на стіну для сережок та біжутерії

вироби з ракетки - підставка для сережок вироби з ракеток - зберігати біжутерію

3. Світильники із старих ракеток

Такий спортивний світильник вийшов у результаті з'єднаних разом ракеток, лампочок та ланцюгів. Для квартири аж надто громіздко, але для якогось магазину чи спорт-клубу — якраз!

світильник із старих ракеток

Цей стельовий світильник виготовлений з розпиляних навпіл тенісних ракеток. Хороший варіант використання зламаних та дуже старих ракеток.

лампа зі старих ракеток

4. Вироби з ракеток: узголів'я ліжка

10-12 ракеток можна перетворити на декоративне узголів'я для ліжка. Щоб ракетки були однаковими і становили цільну композицію, їх можна пофарбувати в один колір.

узголів'я ліжка з тенісних ракеток
Якщо таке незвичайне узголів'я Вам не до душі, зверніть увагу на класичні ліжка, що поєднують високу якість, елегантний дизайн, чудові ергономічні властивості. http://vipdivani.ru/katalog/klassicheskie_krovati.

5. Спинка стільця з ракетки

Старі тенісні або бадмінтонні ракетки можна використовувати як декор спинки стільців. Причому на струнну поверхню ракетки можна прикріпити зображення, символ або букву.

декор спинки стільця старими ракетками

6. Вироби з ракеток для саду: садові шпалери

У саду чи дачі ракеткам також знайдеться застосування. Наприклад, можна зробити такі садові шпалери своїми руками.

садові шпалери з ракеток

7. Ракетки як декор стіни

Ну і останнє і найочевидніше застосування старих тенісних ракеток просто повісити їх на стіну.

стара тенісна ракетка як декор стіни

Якщо ракеток багато, можна розташувати їх у формі сонця, в центр якого помістити дзеркало, картину або фотографію.

декор стін ракетками

Струни ракетки — вже готова канва з п'яльцями, тож можна щось вишити на ній.

вишивка на струнах ракетки

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *