Як вибрати ідеальний букет: секрет гарної покупки

Квіти – не просто універсальний подарунок.

Флористичні композиції впевнено займають перші позиції серед елементів декорування будинку. Але попит народжує пропозиції, тому вибрати якісний букет серед величезної флористичної різноманітності складно. Сьогодні ми розповімо кілька секретів, які допоможуть не помилитися.

Місце покупки змінити не можна

Як би мальовничо не виглядали квіти в переходах чи вулицях, купувати там не варто. Причина навіть не в сумлінності продавців: рослини можуть бути підмороженими. У той же час, і квіткові магазини не завжди гарантують якість, адже холодильні камери є далеко не у кожному. А це те, що варто врахувати насамперед при виборі місця покупки.

Зверніть увагу на мережеві флористичні компанії та дизайн-студії. Ціни в них не сильно відрізняються від ринкових, проте квіти там зберігають за правилами. Наприклад, українська студія флористики LoraShen пропонує не тільки доставку букетів, але й гарантії, які включають заміну, повернення та розв'язання проблем із квітами, якщо якість не задовольняє клієнтів.

Прикраси чи маскування?

Антураж у букетах іноді приховує за собою намір сховати вади квітів. Для приховування несвіжості рослин продавці використовують стрічки та оборки, які перетягують увагу від млявих пелюсток та м'ятого листя.

До таких оманливих елементів належать і блискітки. Адже жовтизну пелюсток найпростіше приховати за допомогою гліттера. Красиво, звичайно, але стільки простоять такі квіти, залишається лише гадати.

Також іноді яскравість квітки – це спеціальна фарба, якою прагнуть приховати ознаки в'янення. Те саме і з кольорами штучних відтінків. Тому краще дивитися на всю квітку відразу, щоб оцінити стан листків та стебла.

Важливі дрібниці

Існують і менш очевидні речі, які варто помічати під час вибору кольорів.

  1. Потемнілий зріз вказує на довготривале перебування квітки у воді, а сухий на спрагу. Зверніть увагу також на напрямок зрізу. Квіти, які зрізали навскіс, краще вбиратимуть воду.
  2. Про професіоналізм флориста говорить те, як пов'язані квіти. У місці, де стебла пов'язують, листя не повинно бути.
  3. Наявність та осипання пилку означає, що квітка вже дозріла. Це говорить про те, що після покупки букет протримається не довше за кілька днів.
  4. Уникайте покупки квітів із повністю розкритими бутонами. Такі букети вражають зовнішнім виглядом, але напіврозкриті квітки стоятимуть набагато довше.

Такі речі здаються дрібницями, але насправді це індикатори якості та стійкості кольорів.

Що б не було метою покупки, варто пам'ятати, що краса букета буває оманливою. Для впевненості як кольори уникати неприродного антуражу в букеті та враховувати деталі. Пам'ятайте, що краще витратити зайвий час на продуманий вибір, ніж гроші на квіти, які зав'януть за два дні.

Все ж таки, як у будь-якій покупці, потрібно прагнути до того, щоб знайти “своє” місце, якому можна довіряти. Тоді процес вибору значно спроститься, адже турбота про якість буде в руках перевірених флористів.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *