Компактні меблі-трансформери Boxetti

Компактні меблі-трансформери Boxetti ґрунтуються на чотирьох універсальних принципах – високий рівень функціональності, використання сучасних технологій, компактність та мінімалізм. Кожен із модулів колекції розроблений таким чином, щоб ефект комфорту та функціональності досягав максимуму. Здатність кожного предмета меблів трансформуватися в компактні блоки дозволяє створювати чистий та просторий інтер'єр без зайвих деталей.

Зміст:

  1. Спальня
  2. Робоче місце
  3. Блок відпочинку
  4. ТВ- та аудіосистема
  5. Кухня

Модульні меблі-трансформери дозволяють обладнати всім необхідним для комфортного життя невелику однокімнатну квартиру або квартиру-студію. Кожен блок меблів – це якась основна зона квартири – спальня, кухня чи робоче місце. При цьому компактні розміри і можливість легко і швидко розкладати/прибирати дозволяють використовувати Boxetti на дуже обмеженій житловій площі. Ефектно виглядає використання всіх блоків разом, хоча, припускаючи, що можна гармонійно вписати в інтер'єрі і один певний блок.

Спальний модуль

Спальний модуль Boxetti Privat поєднує основні функції, властиві спальній кімнаті. Двоспальне ліжко стандартних розмірів із вбудованими тумбочками оснащене дистанційним управлінням механізму. Весь спальний модуль оснащений точковими світильниками, а над ліжком вмонтовано спеціальну панель освітлення з регульованою потужністю світла. Містка шафа складається з шести закритих секцій з ящиками, полицями та штангою для одягу.

компактні меблі-трансформер Boxetti спальний модуль у закритому вигляді

спальний блок - компактні меблі-трансформери Boxetti

спальний блок Boxetti Private - компактні меблі-трансформери

Робоче місце

У стандартній комплектації модуля Boxetti Practice поєднано всі необхідні функції зручного робочого місця. Система закритих книжкових полиць містить всі необхідні книги та речі для навчання або роботи. Висувний стіл з блоком ящиків і вбудована ніша з підставкою для ноутбука дають можливість вибирати найбільш вдалий варіант розташування. Ніша є м'яким сидінням з обробкою з тканини або натуральної шкіри з подушечкою під голову, вбудовані світлодіодні світильники дозволяють тут читати або вчитися. А можна просто зробити перерву у роботі та поспати.

компкатний модуль boxetti для робочого простору

Boxetti Practice -компактне робоче місце

компкатний модуль boxetti practice для робочого простору

Зона відпочинку для вітальні

У відкритому положенні модуль Boxetti Lounge являє собою тримісний диван, а два блоки, що виймаються з сидінь, виступають у ролі журнального столика. Диван м'який та зручний, з м'яким наповнювачем та оббивкою з тканини або натуральної шкіри. У зібраному стані модуль може використовуватися як великий обідній стіл, поверхню якого можна збільшити за рахунок бічних «крил», що піднімаються. Також у модуль вбудовано невелике додаткове робоче місце, що складається зі складного сидіння та поверхні для ноутбука.

boxetti lounge - компактні меблі-трансформери для вітальні

boxetti lounge - компактні меблі-трансформери для зони відпочинку

модульний блок Boxetti для вітальні

модульний блок Boxetti для відпочинку

компактний модульний блок Boxetti Lounge для вітальні

компактний модульний блок Boxetti Lounge для відпочинку

ТБ та аудіосистема

Boxetti Thrill — компактний модуль із вбудованою ТБ та аудіосистемою, найтехнічніший складний блок серед усіх. За допомогою дистанційного керування можна не лише перемикати канали або слухати музику, а й складати/розкладати модуль. Поєднує телевізор з діагоналлю екрану 46” та вбудовану високоякісну звукову систему, є BluRay програвач та полиці для DVD.

boxetti thrill - компактний модуль з ТБ та аудіосистемою

boxetti thrill - компактний блок з ТБ та аудіосистемою

boxetti thrill - компактний модульний блок з ТВ та аудіосистемою

boxetti thrill - компактний модуль з ТБ та аудіосистемою

Кухня

Багатофункціональний модуль для кухні Boxetti Lunch містить все необхідне для зберігання та приготування їжі та займає мінімум корисного простору. Стандартна комплектація кухонного модуля складається з робочої поверхні з вбудованими ящиками для посуду та столових приладів, складної поверхні з дерев'яної поверхні для нарізки хліба або овочів. Частина основного блоку є раковиною зі змішувачем, що автоматично відкривається. Для безпеки користувача ковзна поверхня обладнана датчиками руху, щоб запобігти закриттю модуля, поки є рух руками. У кухонному модулі також передбачено вбудований невеликий холодильник, високі барні стільці та полиці для вина, а також ящики та контейнери для роздільного збору сміття.

boxetti lunch компактні меблі-трансформери

boxetti lunch компактний кухонний модуль

boxetti lunch компактний кухонний модуль

boxetti lunch компактний кухонний модуль

boxetti lunch компактний кухонний модуль

boxetti lunch компактний кухонний модуль

boxetti lunch компактний кухонний модуль

boxetti lunch компактний кухонний модуль

boxetti lunch компактний кухонний модуль

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *