Настінний годинник з велосипедних коліс

З велосипедних запчастин було зроблено вже багато, і ремінь із велосипедної покришки, та  світильник із велосипедних ланцюгів, і ось така креативна лава з сідел, а в цій статті представляємо вашій увазі чудові настінні годинники з велосипедного колеса та касети зірочок.

Люблю вироби з непотрібних велосипедних деталей, благо, у велолюбителів через певний час їх накопичується чимало. І якщо продати деталь не виходить, а викинути шкода, то створення нових функціональних предметів інтер'єру та декору – найкраще рішення!

Цей годинник зроблений з алюмінієвого велосипедного колеса в зборі (обід, спиці, втулка і пару зірочок присутні). Колесо монтується через втулку прямо в стіну, таким чином створюється ефект начебто годинник ширяє в повітрі поруч зі стіною. Годинниковий механізм – високоточний німецький кварц – прикріплений до зірок. Працює від 1 АА батареї.

Так як цей годинник зроблений з справжнього велосипедного колеса, то можуть бути подряпини, сколи і потертості, адже перш, ніж вийти на пенсію і стати годинником, колесо пройшло довгий шлях, живучи дуже активним життям.

Крім колеса, для цікавого велосипедного годинника можна використовувати 5-6 зірочок касети передач, звичайно, попередньо відмитий від мастила і бруду. Тут також вставлено новий часовий кварцовий механізм, який справно показуватиме час.

Ці велосипедні вироби-годинники ручної роботи стануть чудовим подарунком друзям — велосипедистам, адже для них так складно буває підібрати щось оригінальне та незвичайне, але пов'язане з велосипедом!

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *