Новорічні сніжинки у стилі «Ігри престолів»

Кожен вихід серії «Ігри престолів» збирає мільйони глядачів у всьому світі. Сьогодні, коли шанувальники з нетерпінням чекають на продовження серіалу, ми пропонуємо трохи скрасити очікування, згадавши великі будинки Вестероса та їхні герби. Рекомендуємо вирізати до Нового року оригінальні сніжинки у стилі Ігри престолів та прикрасити ними святковий інтер'єр.

сніжинки у стилі Ігри престолів

Уважні читачі циклу романів «Пісня Льоду та Вогню» та віддані глядачі серіалу, знятого за мотивами книги, напевно знають усі великі будинки Вестероса та їхні символи, зображені на гербах. Але навіть якщо Ви нічого не пам'ятаєте або вперше чуєте про гру престолів - не біда, далі ви знайдете шаблони для сніжинок.

Як зробити сніжинки покроково

Приготуйте папір та ножиці. Роздрукуйте кожен шаблон на окремому аркуші паперу А4. Перед тим як вирізати сніжинку, зручніше буде зробити з прямокутного листа квадратний розміром приблизно 21 см на 21 см. Складіть квадрат удвічі, вчетверо, а потім у діагоналі так, щоб ви бачили малюнок шаблону. Візьміть ножиці та акуратно виріжте зображення. Для дрібних деталей або важкодоступних місць використовуйте ніж-скальпель X-Acto.

інструкції як вирізати сніжинки в стилі Ігри престолів інструкції як вирізати сніжинки в стилі Ігри престолів

Шаблони сніжинок

Для повного розміру натисніть на зображення:

Схеми у вигляді сердець

Таким же чином можна вирізати не тільки сніжинки, а й серця. Правда, в даному випадку для внутрішніх візерунків необхідно використовувати канцелярський ніж-скальпель типу X-Acto, а ножицями можна вирізати саме серце з аркуша паперу.

інструкції як вирізати серця в стилі Ігри престолів 08 інструкції як вирізати серця в стилі Ігри престолів 09

Шаблони сердець

Для повного розміру натисніть на зображення:

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *