Кругла компактна кухня для економії простору

Circle® Kitchen (Кругла кухня) дизайнера Alfred Averbeck (Альфред Авербек) - чудове вирішення кухонного питання в малогабаритних приміщеннях, квартирах-студіях або офісах. Кругла компактна кухня займає лише 1,8 кв.м. корисної площі, при цьому в ній є повний функціонал, необхідний для приготування їжі та зберігання посуду.

 оригінальна компактна кухня circle kitchen

Для того, щоб з максимальною користю використовувати кожен сантиметр площі, компактна кухня округлої форми обертається у циліндричному коробі на 360 °. У нижній частині кухонного острова знаходиться холодильник, духова піч, посудомийна машина та ящики для кухонного начиння або продуктів. Невелика стильна електроплита з керамічним покриттям дозволить готувати одночасно до двох страв. Поруч кругла мийка, а по всьому колу столу – робоча поверхня для готування.

компактна кругла кухня для маленького приміщення

У середній частині круглої кухні передбачені невеликі полички та ящики для необхідних предметів, спецій та продуктів, а також мікрохвильова піч. Верхній рівень кухні повністю відведено під зберігання посуду. Здається, що така компактна кухня навряд чи буде місткою, але це не так. Хоча якщо кухонного начиння у вас дійсно багато, то дизайнери пропонують модифіковану версію з двома місткими шафами з боків від острова, що обертається.

кругла кухня circle kitchen з шафами

До того ж можна вибрати будь-яке забарвлення та обробку панелей. По суті це кімната в кімнаті, тому такий дизайн чудово підійде як для квартир-студій, так і як альтернатива популярним вбудованим кухням в хрущовці. Ціна на Circle Kitchen коливається від $6,500 до $15,000, залежно від наповнення технікою.

ящик для столових приладів кругла компактна кухня для малогабаритних квартир обертова кухня в закритому вигляді

Фотографії: kuhny.com.ua

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *