Фіолетові шпалери: особливості та поєднання

Сьогодні багато хто відходить від традиційних пастельних тонів при оформленні інтер'єрів у квартирах, приватних будинках, офісах, кафе та ін. І це рішення має багато плюсів. По-перше, кімната виходить стильною і незабутньою. По-друге, яскраві відтінки активізують роботу мозку та позитивно впливають на загальне самопочуття людини. Одним із найцікавіших у цьому плані є фіолетовий колір. Розглянемо, у чому його особливості та для яких приміщень він підходить.

Фіолетові шпалери вважаються універсальними. Їх можна застосовувати як у побуті, так і в різних комерційних чи громадських приміщеннях. Цей колір вважається холодним. Він ушляхетнює приміщення, надає йому строгий, але разом з тим і стильний вигляд. Також фіолетовий відтінок поглинає сонячне світло, допомагає зняти втому та розслабитися. Саме тому подібні шпалери часто клеять у спальні, вітальні чи кабінеті.

Поєднання кольору

Бажаєте, щоб кімната виглядала гармонійно? Тоді потрібно досягти того, щоб усі елементи в ній поєднувалися один з одним. Розглянемо як цього досягти.

З фіолетовими шпалерами добре поєднуються:

  1. Рожева гама. Вона створює у приміщенні романтичну атмосферу, тому ідеально підходить для спальні.
  2. Жовтий відтінок. Виглядає такий перепад досить контрастно, але цілісно і гармонійно. Він добре підходить для дитячої кімнати.
  3. Сірий тон. Він є універсальним і може використовуватися практично в будь-яких приміщеннях, навіть у передпокої чи кухні.
  4. Білий відтінок. Дозволяє створити елегантне та строге приміщення. Відмінно підходить для вітальні чи спальні.
  5. Ніжно-зелений тон. У поєднанні з фіолетовими шпалерами виглядає свіжо і ошатно. Відмінно підходить для будь-яких інтер'єрів.

Деякі дизайнери використовують поєднання з бежевим, світло-коричневим, бузковим, лавандовим і навіть червоним, але це досить специфічні рішення, які підійдуть далеко не кожному. Рекомендуємо вам відвідати розпродаж шпалер, щоб подивитися, якими вони бувають і як співвідносяться один з одним.

Особливості використання

Давайте розберемося в тому, які поєднання підходять для різних приміщень:

  • У спальні не потрібно використовувати лише один колір. Краще поєднувати його з іншими, світлішими. Завдяки цьому кімната не буде надто похмурою та темною. Рекомендується використовувати фіалкові або бузкові тони.
  • Для вітальні підійдуть вкраплення кольору на тлі спокійнішого. Добре виглядають фіолетові квіти або геометричні візерунки на світло-рожевому або бежевому фоні. Деякі оформляють у фіолетових відтінках центральну стіну, де висить телевізор, інші роблять світлішими.
  • Для дитячої шпалери — ідеальний варіант.. Вважається, що колір розвиває творче мислення та прискорює роботу мозку. Його можна поєднувати із фіалковими елементами.

Зазначимо, що на кухні краще використовувати баклажанні або сливові відтінки, які пробуджують апетит і налаштовують на їжу.

Джерело - https://outletoboi.com/

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *