Прикраса інтер'єру кришталевими лампами та бра

Блиск кришталю, що сяє на світлі, привносить відчуття романтики та розкоші до будь-якої кімнати. Райдужні краплі розбризкуються по поверхнях, коли світло потрапляє на свинцевий кристал, подібно до діаманта. Незалежно від того, який у вас смак, від традиційного до ультрасучасного – якісні кришталеві лампи відмінно прикрасять будь-який інтер'єр кімнати.

Функціональні вироби з гарного блискучого кришталю включають всілякі предмети, у тому числі кришталеві бра та настільні лампи. Лампи з цілісного кришталю зі старовинними латунними вставками та абажурами тканини привносять світло і життя в цю розкішну композицію.

Коли більшість людей представляють кришталеві світильники, вони думають про великі прикрашені люстри, що звисають зі стелі. Через цю помилкову думку, деякі можуть відмовитися від кришталю, як від способу простого декорування інтер'єру, оскільки вважають матеріал претензійним або застарілим. Але істина десь посередині. У сучасному дизайні інтер'єру, прикраса кришталевими лампами – це стильно, цікаво та сучасно!

Відомо, що дзеркала додають у кімнату світло та розширюють простір. За допомогою кришталю можна подвоїти це, помістивши лампу або бра між дзеркалами, прикрасивши це композицією з красивих фотографій, квітів або аксесуарів.

Стилі та склад

Кришталеві лампи можуть бути різних стилів: традиційних, сучасних чи спеціально виготовлених під певний декор. Деякі лампи витончено підкреслені відтінком кришталю, інші майже повністю виготовлені з мерехтливого матеріалу.

Введення оксиду свинцю в скло для виготовлення кристалів, датується задовго до 1400 до н. е., що відповідає віку раннього відомого фрагмента, виявленого в Ніппурі, Месопотамія. З того часу людство прагнуло вдосконалити процес виготовлення кристалів. Сьогодні декоративний свинцевий кристал доступний у відсотках від 18% до 38%. Що відсоток свинцю в кристалі, то більш заломлюючим є світло, коли він проходить крізь нього.

Поради

Дозвольте вашій особливості проявитися, додавши кришталеві настільні лампи в улюблені кімнати. Наприклад, повісьте кришталевий світильник над обіднім столом у вашій кухні. Пара ламп буде вигідно виглядати на камінній полиці або столику біля дивану. Цей простий спосіб справді може прикрасити вітальню. Спальні набувають романтичного відчуття, коли на тумбочках або комоді ставиться блискуча лампа з кришталевими вставками.

Догляд

Доглядати кришталеве освітлення дуже просто. Достатньо використовувати м'яку бавовняну тканину, щоб витерти пил. Уникайте використання восків, поліролей, жорстких миючих засобів або будь-яких серветок з поверхнею, що очищає, щоб уникнути подряпин і затирання поверхні кристала. Handmadeidea.com.ua впевнений, що при відносно не частому догляді кришталь продовжуватиме сяяти і привносити родзинку у ваш інтер'єр!

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *