Вибираємо ліжко до дитячої кімнати: які аспекти варто враховувати?

Вибір відповідного ліжка для вашого малюка, скільки б років йому не було - питання не дуже просте. Адже медики одноголосно стверджують, що майбутнє здоров'я дитини багато в чому залежить саме від того, наскільки якісним буде його сон у момент формування всіх систем його організму.

Тільки організації, які довгий час займаються своєю справою, і насправді, а не на словах дорожать кожним клієнтом, приділяють підвищену увагу безпеці виробів, що продаються. Хорошим магазином вважається той, який пропонує юним користувачам та їхнім батькам ліжка, виготовлені з екологічно чистих матеріалів. У жодному разі матеріал не повинен виділяти токсичних речовин, які могли б несприятливо впливати на незміцнілий організм. Наприклад, компанія Delavega, яка створена у 2010 році, виготовляє чудові дитячі ліжка. delavega.ua/ru/krovati/detskie-krovati, і працює виключно з найкращими матеріалами та обладнанням, здатними забезпечити ідеальну якість м'яких меблів.

Навряд чи до дитячого підійде ліжко, яке має каркас із гострими кутами. Навіть досить доросла, але непосидюча дитина може легко поранитися, що вже говорити про малюків. Найкращим варіантом для дітей стане ліжко із цільної деревини. Крім того, щоб ваша донька або син щоранку прокидалися радісними і випалими, важливо ретельно вибрати для ліжка комфортний ортопедичний матрац.

Що стосується кольору, то найкраще підібрати ту, яка подобається самій дитині, адже дітей до 10-12 років зазвичай приваблюють яскраві, соковиті, радісні відтінки. А ось сини старшого віку, навпаки, зазвичай віддають перевагу більш спокійним тонам, адже вони «вже зовсім дорослі».

На чому має ґрунтуватися вибір дитячого ліжка для малюка?

Поява в сім'ї малюка – це завжди радісна подія, на яку чекають з початку сімейного життя. Багато сімейних пар впевнені, що тільки наявність дитини в сім'ї дає їм право називатися «осередком суспільства». Дитина в сім'ї це не просто плід кохання, це сенс життя батьків, тому для його комфорту намагаються передбачити все.

Якщо купувати багато приладдя для новонароджених до пологів багато матусь побоюються через забобони, то питання з вибором спального місця для дитини варто вирішити заздалегідь. І якщо всілякі пелюшки і сорочечки можна купити легко в будь-якому дитячому магазині, то вибір ліжка може поставити майбутніх батьків у глухий кут.

Декілька років тому вибір дитячих ліжок був невеликий. Тоді до уваги споживачів пропонувалися ліжка «совдепівського» варіанта, які не мають цікавого дизайну та зайвих «прибамбасів». Звичайно, можна було купити іноземне ліжечко, але його доводилося замовляти заздалегідь, і нерідко ця покупка ставала справжнім фінансовим лихом для батьків.

Вибір оптимального варіанта

Сьогодні проблеми з придбанням ліжка не виникне, але як вибрати оптимальний варіант? Дитячі ліжечка для новонароджених можуть бути представлені в декількох варіантах:

  • Класичне ліжко;
  • З фіксованим становищем;
  • З можливістю маятникового руху;
  • Ліжка на коліщатках, що дають можливість переміщати їх залежно від необхідності;
  • Ліжка у вигляді дитячої люльки-гойдалки.

Ліжко слід вибирати не тільки виходячи з його моделі, але і за матеріалом, з якого воно виготовлене. Можна віддати перевагу дерев'яному ліжечку з ДСП, ліжкам з натурального масиву дерева, є й такі покупці, хто цінує сучасний дизайн ліжок із високоякісного пластику.

Безпека

Безперечно, вибір ліжка цілком на совісті батьків, які зможуть завчасно вивчити питання якості тих чи інших ліжок. Вибираючи дитячі ліжечка, звертаємо увагу і на такий фактор, як безпека знаходження в ньому малюка. Ліжечко не повинно викликати у вас сумнівів у якості, і ви без хвилювань повинні розмішати в ньому своє чадо.

Вибравши ліжко, не забуваємо підібрати і супутні аксесуари, такі як матрац. Тут варто приділити увагу не лише його зовнішньому виконанню, а й якості наповнювача. В ідеальному варіанті це має бути гіпоалергенний наповнювач, який не викличе у малюка алергічних реакцій.

Ліжко - це те місце, де в перший рік життя дитина проводить більшу частину часу, тому до її вибору варто підійти максимально відповідально.

Відео поради

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *