Як за допомогою маркера зробити об'ємну підлогу

Жодне приміщення не може виглядати стильно без хорошого, якісного покриття підлоги з цікавою фактурою чи малюнком. Ексклюзивні матеріали для підлоги є чудовим (і дуже недешевим) варіантом для людей зі смаком та фантазією, які прагнуть вийти за рамки типових рішень дизайну квартири. Німецька художниця Heike Weber наочно продемонструвала, як можна створити незвичайну об'ємну підлогу за допомогою маркера та кількох трудоднів скрупульозної роботи.

В одному празькому кафе Bodenlos з'явилася незвичайна арт-інсталяція. Художниця розмалювала всю поверхню підлоги кафе червоним перманентним маркером. Об'ємна підлога нагадує топографічну карту місцевості з 3D-ефектом - створюється ілюзія, ніби поверхня стала горбиста. Назва кафе дослівно перекладається як «втрата грунту під ногами», тому вибір такого декоративного прийому в прикрасі підлоги не випадковий.

об'ємна підлога маркером

Біла підлога приміщення кафе спочатку розглядалася художницею як чистий аркуш паперу, на якому можна створити новий простір в іншому вимірі. Червоний малюнок на підлозі — єдина яскрава пляма у світлому інтер'єрі закладу та головна особливість дизайну.

як зробити об'ємну підлогу маркером

Якщо ви любите експериментувати з виглядом вашої оселі, не боїтеся нестандартних рішень і любите малювати — спробуйте зробити імітацію об'ємної статі! А невгамовне бажання дітей малювати на всіх поверхнях довкола можна направити в корисне русло! Нехай створять свій неповторний інтер'єр дитячої кімнати.

імітація об'ємної статі

імітація об'ємної статі за допомогою маркера

ефект об'ємної статі за допомогою маркера

як зробити об'ємну підлогу за допомогою маркера

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *