Меблі з картонних блоків

Картонні меблі міцно увійшли в моду серед західного населення з кількох причин: дешево, просто екологічний дизайн, а як матеріал використовуються непотрібні картонні коробки. Нова ідея для картонних меблів своїми руками поєднує в собі орігамі та архітектурні компоненти.

блок, меблі з картону

Модулі Bloxes збираються з аркушів гофрованого картону особливої форми. Деталі майстерно розроблені таким чином, що можуть з'єднуватись один з одним без використання інструментів або клею, при цьому вся конструкція буде дуже міцною та стабільною. Тому такі картонні блоки можна використовувати не тільки як ширми та декоративні стіни в кімнаті, але і при конструюванні столів, стільців, лав та інших меблів.

меблі своїми руками

Дизайнери Bloxes, які розробили дизайн картонних блоків, використали цю ідею для створення власного бізнесу. Хлопці продають картонні заготовки, а покупець сам збирає модулі та формує меблі за своїм смаком та можливостями.

Спочатку розібратися, як правильно збирати блок буде непросто, але коли освоїте весь процес проходитиме швидко і весело.

елемент блоку, меблі своїми руками

процес збирання меблів з картону своїми руками

Хтось, створюючи такі меблі з картону своїми руками, обмежується невеликими столиками та стільцями

стіл та стілець з картону своїми руками

А хтось не обмежує свою фантазію та створює цілий інтер'єр із блоків, включаючи стіни, перегородки, ширми та просто гігантські об'ємні арт-об'єкти.

полиця з картону своїми руками

куб - орігамі

скульптура з картонних блоків

Але навіщо ж купувати заготівлі... Спробуйте зробити їх самостійно — беріть ножиці в руки, запасайтеся картоном і створюйте свої меблеві шедеври. Відео з техніки меблевого орігамі на допомогу:

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *