Музичні футболки: зіграй у рок-групі

Носіння цих незвичайних футболок може спровокувати сплеск електронної пошти, SMS — повідомлень та телефонних дзвінків, фанати чатуватимуть біля під'їзду, а папараці — стежитимуть за кожним кроком. Готуйтеся стати рок-зіркою!

музичні футболки - оригінальний подарунок

Ви та ваші друзі вмієте грати на одному з музичних інструментів і завжди мріяли зібрати рок-банду? Тепер ця мрія стала ще ближче 🙂 Адже всі три футболки – це унікальне поєднання одягу та музичного інструменту, який не займає місця та завжди з вами! Якщо ви ще не зрозуміли, то інструменти – це не просто малюнок чи запрограмована на одну мелодію іграшка, на кожному можна практично повноцінно виконати будь-яку долю – хіт!

електрогітара у незвичайній футболці

На футболці – електрогітарі дуже просто грати, бо кожна кнопка на грифі – мажорний акорд.

схема акордів на футболці

Очевидці стверджують, що можна зіграти десятки класичних рок-пісень, навіть маючи невисокий рівень гри на гітарі. Всі головні акорди записані зі справжньої електрогітари, а магнітний медіатор, що додається, дозволяє дуже натурально брянчати нібито на струнах. Відмінне рок-звучання!

електрогітара-футболка у дії, підсилювач

Разом із футболкою та медіатором до набору входить міні-підсилювач, який кріпиться кліпсою на кишеню. Гучність звуку можна збільшити до 11 одиниць, також можна налаштувати тон.

синтезатор - оригінальна футболка

Професійне звучання синтезатора в оригінальному форматі одягу. У комплекті також йде міні-підсилювач у ретро стилі. На синтезаторі можна вибрати одне з п'яти можливих звучань різних інструментів, залежно від того, що ви збираєтесь зіграти – рок-баладу чи Бетховена.

синтезатор у футболці - оригінальний подарунок

Звуки записані з цих інструментів, тому звучання дуже реалістичне. Можна робити повноцінні акорди та грати двома руками – 8 нот можуть звучати одночасно.

ударні у футболці, незвичайний подарунок

Жодна рок-група не обходиться без запального ударника. Ця незвичайна футболка — на допомогу початківцям та професіоналам ударної справи. 7 можливих звуків барабанної установки порадують живим звучанням через вбудовані динаміки. Просто торкніться певного місця малюнка. Хоча «доторкніться» звучить не динамічно. Відбийте на своїх грудях приголомшливу ударну партію, яка увійде до канонів світової рок-музики!

відбиваючи ритм, музична футболка

Вся електроніка легко знімається з футболок, тому проблем з пранням не виникне. Кожен інструмент працює на 4-х батареях ААА.

Подивіться на футболки у дії:

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *