Ідеї оформлення стін рамками

Картина або фотографія у рамці на стіні, мабуть, найпоширеніший декор стін квартири. Handmadeidea.com.ua пропонує ще кілька простих та оригінальних ідей для дому – об'ємні композиції з різних предметів у рамі чи підрамнику.

Біле на білому

біле тріо, декор стін своїми руками

Підрамники або широкі гладкі багети можна купити в будь-якому художньому чи ремісничому магазинчику. Пофарбуйте три рами в білий глянсовий колір, а всередину помістіть білі керамічні глеки або інший посуд. Фоновий колір стіни позаду рамок повинен відрізнятися від основного кольору всіх стін кімнати для надання більшого акценту на цьому тріо.

Урожай шарм

брошка у рамці, ідеї декору для дому

Якщо ви успадкували бабусину колекцію ювелірних виробів, то ця ідея декору стін своїми руками якраз для вас. Зі зворотного боку невеликих рамок натягніть щільну тканину або прикріпіть вирізаний за розміром рамки картон, пробковий лист або інший матеріал, на якому добре триматиметься антикварна брошка. Та й бабусині коштовності завжди під рукою, якщо потрібно надати останній вінтажний штрих вашій маленькій чорній сукні.

Мистецтво природи

сережки в рамі, ідеї для декору будинку

Природа створює дивовижні форми та композиції. Прогуляйтеся в саду, парку або лісі і зберіть стручки, що впали, гілки, засушені ягоди та інші дари природи. Рамку та фон пофарбуйте у нейтральний колір, щоб нічого не відволікало уваги від центрального об'єкта інсталяції. Гілки, листя та інші предмети до підрамника можна приклеювати, пришивати чи кріпити шпильками.

дари природи в рамці, декор стін своїми руками

До речі, такі рамочки можна не тільки вішати на стіну, а й ставити на полицю в оточенні квітів, рослин, пейзажів та інших природних жителів світу.

дари природи на полиці, ідеї для дому своїми руками

Літня відпустка поряд

морський берег, ідеї декору для дому

Шукайте найкращий спосіб показати морські скарби, зібрані вами на узбережжі під час літньої відпустки? Відскануйте та збільшіть карту місцевості, де ви побували, приклейте її до задньої панелі рамки, а простір між склом та панеллю заповніть піском, черепашками, кольоровими скельцями, морськими зірками та іншими дарами моря. Щоразу, коли ви дивитися на композицію, ви переноситиметеся спогадами в сонячні дні літа.

Переконайтеся, що пісок не прокидатиметься на підлогу, інакше заповніть всі щілини клеєм або замазкою.

спогади про відпустку, декор будинку своїми руками

Не обмежуйтеся лише спогадами морського відпочинку, помістіть у рамку каміння, гілки та шишки з відпустки у горах, гербарії та ягоди після вихідних на дачі. Нехай враження після кожної поїздки залишаються у вас не тільки в душі, а й на стіні кімнати.

Обрамляючи природу

Візьміть кілька десятків однорідних предметів, наприклад, морських черепашок, шишок або порожніх перепелиних яєць, і помістіть невеликими групами до різних форм і розмірів, ось так:

обрамляючи природу, ідеї для дому

Або використовуйте однакові рамки, але різна кількість речей усередині них, ось так:

черепашки, ідеї декору стін своїми руками

Сторінка із життя

скрапбукінг, подарунок своїми руками

Щоб відзначити день народження, річницю весілля або просто увічнити будь-який життєвий етап - зберіть фотографії, предмети та речі, які розкажуть потрібну історію, разом та акуратно розмістіть у рамці під склом. До речі, це хороша ідея для подарунка своїми руками коханій людині на День Закоханих.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *