Оформлення подарунків на День Святого Валентина

Оформлення подарунків на День Закоханих не менш важливе, ніж сам подарунок, адже упаковка так багато може сказати адресату! Іноді оригінальна упаковка викликає навіть більше емоцій, ніж те, що знаходиться під нею. А в таке ніжне та романтичне свято, як День Святого Валентина, подарунок вашій половинці краще запакувати своїми руками.

Handmadeidea.com.ua пропонує вашій увазі кілька простих і складніших ідей оформлення подарунків!

оформлення подарунків на день усіх закоханих

Здається, що коробочка прикрашена цукерками? А ні, це полімерна глина!

оформлення подарунків із полімерної глини на 14 лютого

Фетрові серця, наклеєні на коробочку, додадуть будь-якій упаковці духу свята всіх закоханих і ще раз скаже половинці, як ви її любите.

оформлення подарунків фетровими серцями

Традиційні кольори свята Закоханих – рожевий та червоний.

Але зовсім не обов'язково слідувати класичній моді. Натуральні матеріали упаковки, нейтральні кольори та милі аксесуари у вигляді ґудзичок та стрічок скажуть про те, що ваші почуття прості та справжні, без блискучої мішури та показушності.

оформлення подарунків своїми руками

оформлення подарунків своїми руками

оформлення подарунків своїми руками

Навіть звичайну шоколадку можна персоналізувати для того, кому ви її даруєте, навіть це буде просто подруга або колега. Зніміть верхню паперову обгортку, залишивши тільки фольгу, а зверху на батончик наклейте серця з кольорового паперу або смужку паперу, з якої ці серця були вирізані.

оформлення подарунків своїми руками

Прекрасно доповнюють подарункову упаковку невеликі бірочки, на яких можна написати комусь від когось подарунок і з якими щирими побажаннями. Бірки можна вирізати з картону та розфарбувати акварельними фарбами, а можна зробити невеликі колажі, використовуючи кольоровий папір, мережива, стрічки та фотографії.

оформлення подарунків своїми руками

Звичайно, у чоловіків рожево-нудотні упаковки з мереживом можуть викликати певне здивування. Простий пакувальний папір з чоловічими аксесуарами у вигляді краваток або підтяжок одразу натякнуть, для кого подарунок.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *