Паперова гліцинія: майстер-клас

Гліцинія або вістерія - рід високих кучерявих субтропічних рослин з великими кистями запашних квіток. Ця квітка широко використовується у ландшафтному дизайні, а також для декору інтер'єру. Особливо рослина популярна як весільний декор. Живі квіти коштують дорого і не завжди їх можна знайти, тож сьогодні ми зробимо гліцинію з паперу. Паперова гліцинія та «цвісти» буде цілий рік, і фінансових витрат майже не вимагатиме, та й зробити її зможуть навіть діти!

паперова гліцинія своїми руками в інтер'єрі

Зміст:

 1. Інструменти та матеріали.
 2. Паперова гліцинія власноруч: хід роботи.
 3. Фотогалерея глицини з паперу в інтер'єрі.

Інструменти та матеріали:

 • мінімум три рулони гофрованого паперу різних кольорів;
 • ножиці;
 • зелена пряжа (муліне);
 • обруч діаметром 30-35 см (обруч на макраме).

гліцинія з паперу

Паперова гліцинія: перебіг роботи.

♥ Крок 1. Візьміть три рулони гофрованого паперу трьох різних кольорів. Бажано, щоб відтінки були близькі, наприклад, світло-бузковий, бузковий та фіолетовий. Можна використовувати 4 або 5 близьких відтінків. Наріжте смуги шириною 7-10 див.

крок 1 паперова гліцинія своїми руками

♥ Крок 2. Складіть смужку паперу кілька разів прямокутниками 5-6 см завширшки. У результаті з смужки гофрованого паперу вийде складений прямокутник 6 на 10 см (наприклад).

крок 2 паперова гліцинія своїми руками

крок 2 майстер клас гліцинію з паперу

♥ Крок 3. Виріжте із складеного прямокутника форму повітряної кулі. Можна використовувати шаблон, але краще обійтися без нього, тому що тоді кожна квітка трохи відрізнятиметься, що додасть гірлянді кольорів природності. Краще вирізати так, щоб лінії гофрування паперу проходили горизонтально по ширині форми вирізаної кулі. Це допомагає при формуванні пелюсток надалі. Якщо у вас лінії гофрування виявляться вертикально формою кулі - нічого страшного, просто може бути не так зручно робити пелюстки.

крок 2 майстер-клас паперова гліцинія своїми руками

♥Крок 4. Закрутіть вузький кінець балона 2-3 рази. Складіть кінчик усередину до центру пелюстки. Обережно сформуйте пелюсток, зробивши його опуклим.

крок 4 закрутіть хвостик пелюстки

крок 4 робимо пелюстки паперової гліцинії

♥ Крок 5. Повторюйте та повторюйте всі попередні кроки. Для кожної гірлянди паперової гліцинії використовуйте різну кількість квіток одного кольору, наприклад, 12 темно-фіолетових, 10 бузкових і 9 рожевих для однієї гілки, 10 фіолетових, 12 бузкових і 14 рожевих - для іншої. Також пограйте з розміром та зробіть пелюстки побільше та поменше.

крок 5 паперова гліцинія - багато пелюсток

♥Крок 6. Вставте в голку нитку муліне і нанизайте пелюстки. Протикайте голку через "вузол", який ви створили, скручуючи і складаючи край пелюстки. Почніть з темного кольору і поступово рухайтеся до найсвітлішого в суцвітті. Розташуйте пелюстки по різні боки від нитки, щоб створити об'єм (а не просто складайте їх один над одним). Щоб досягти м'якої розтяжки кольору (омбре) при переході між відтінками, трохи перемішайте пелюстки, тобто після ряду фіолетових чергуйте один бузковий, потім пару фіолетових, потім пару бузкових, один фіолетовий і потім тільки бузкові. Зробіть багато таких гірлянд. Довжина – на ваш розсуд.

крок 6 гліцинію з паперу

гірлянди з паперових квітів

♥Крок 7. Готові грона квітів можна розвішувати на арці, у дверях, під стелею в інтер'єрі. Як варіант, ми пропонуємо закріпити нитки на металевому круглому обручі на макрамі, і вже готову композицію вішати там, де вам заманеться.

паперова гліцинія своїми руками

Паперова гліцинія в інтер'єрі.

паперова гліцинія своїми руками в інтер'єрі

паперова гліцинія своїми руками в інтер'єрі

паперова гліцинія своїми руками в інтер'єрі

паперова гліцинія своїми руками в інтер'єрі

паперова гліцинія своїми руками в інтер'єрі

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Думки 2 про “Бумажная глициния: мастер-класс”

 1. Домработница

  Дуже красиво. Молодці!

 2. Виктория

  Дуже Круто.Дякую за ідею!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *