Вишукані італійські кухні у сучасному стилі

Італійська компанія Scavolini працює на ринку кухонних меблів понад 40 років. Будучи першим відомим брендом кухонь в Італії, компанія продовжує виробляти за конкурентними цінами кухонні гарнітури з високим рівнем якості, здатні найкращим чином задовольнити різні вимоги споживачів щодо функціональності, естетики та довговічності.

бордовий інтер'єр кухні з відокремлюючою ширмою - барною стійкою

Останні моделі кухонь відомої марки – Crystal, Tess, Scenery, Baltimorа – спроектовані відомими дизайнерами у різному стилі та з особливою атмосферою. Кожна деталь має свою індивідуальність, дизайн та історію, щоб можна було створити легко конфігурований інтер'єр кухні для просторів різної форми та розмірів.

кухня Baltimore з ялини, колір беж, Scavolini

Baltimora - це солідна, класична кухня, яка перетворить кулінарний простір будинку на престижне і вишукане приміщення. Кухонні меблі виготовлені з цінних порід дерева чотирьох типів: черешня, горіхове дерево, білий ясен і ялина кольору беж. Вишукані рішення для композиції інтер'єру з легкістю поєднують у собі традиції та сучасність.

кухня Baltimore з горіха, Scavolini

Завдяки своїм панелям із загартованого скла та алюмінієвим стулкам Crystal відкриває нові простори функціональності та пристосування під індивідуальний характер кухонного приміщення.

салатовий інтер'єр кухні Crystal, Scavolini

Ця серія кухонних меблів створює різну атмосферу приміщення, що народжується оригінальними кольоровими та декоративними рішеннями.

синій інтер'єр кухні Crystal, Scavolini

Столи, ящики, шафи, комплектуючі та побутові електроприлади – одні з найкращих на ринку (що є особливістю марки Scavolini), перетворюють її на сучасну актуальну кухню.

біло-жовтогарячий інтер'єр кухні Crystal, Scavolini

Дверцята шафок і стулки можуть бути різних кольорів та текстур, а деякі моделі прикрашені дрібнотрафаретною печаткою за ескізами художника Karim Rashid. Інтер'єр кухні з такими сонячними та соковитими меблями перетворюється на яскраву фантазію з дитячих малюнків.

інтер'єр кухні Crystal з трафаретною печаткою на меблях, Scavolini

Вміло підібраний у колір та стиль посуд, килимок, стільці та інші аксесуари доповнять загальну стилістику інтер'єру, підтримають яскраві кольори та позитивний характер приміщення.

кольоровий інтер'єр кухні Crystal з принтом на меблі, Scavolini

Кухні Tess відрізняють високоякісні матеріали, побутова техніка останнього покоління, часто сучасного незвичайного дизайну та досконала організація робочого простору. Ця серія кухонних меблів найпрогресивніша, що йде в ногу з часом, впроваджує актуальні рішення, що переплітаються із сучасним стилем життя.

червоні кухонні меблі, серія Tess, Scavolini

Соковиті, живі кольори наповнюють приміщення енергією та бажанням діяти та творити. З нових, модних кольорів, доступних для серії Tess, відтінки червоно-червоного найефективніше підкреслюють активний характер інтер'єру кухні.

холодний інтер'єр кухні, Tess, Scavolini

Холодні відтінки блакитного, сірого з сріблястою хромованою обробкою чудово підійдуть для інтер'єру маленьких кухонь, так як меблі світлої холодної гами мають здатність візуально збільшувати невелике приміщення.

синій електрик, кухні Tess від Scavolini

Блискучі лаковані суцільні дверцята шаф, синій колір електрик, відкрита, жива кухня інтерпретує останні культурні тенденції, пов'язані з ритуалами приготування їжі та харчування.

дубова кухня зі сталевим оздобленням, Tess, Scavolini

Кухні Scenery мають складні збори матеріалів, елементів та оздоблення. Це не лише інтер'єрний, а й культурний проект.

червоний інтер'єр кухні Scenery з дерев'яним оздобленням, Scavolini

Стулки шаф цієї серії кухонних меблів Scavolini можуть бути зроблені з дерева з великою різноманітністю кольорів і текстур, можуть мати лаковану поверхню, бути зроблені зі скла або ламінату.

білий інтер'єр кухні, scenery, Scavolini

Головні характеристики кухні - використання структури "півострова" або "острова" Mirage, яка відокремлює робочий простір кухні рухомою дзеркальною ширмою, а також новий побутовий прилад "high-touch", що об'єднує в один елемент кондиціонер та витяжну шафу.

За матеріалами Scavolini.com

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *