Стелаж із ящиків своїми руками

Дерев'яні ящики від фруктів та овочів, різні контейнери та коробки з фанери добре підходять для створення меблів. Чому? Та тому, що ящики виготовлені з екологічно чистого матеріалу, мають натуральний зовнішній вигляд, дають можливість збирати шафу, стінку або стелаж із ящиків своїми руками як конструктор, а також служать чудово організованими та об'ємними місцями для зберігання речей.

стелаж із ящиків своїми руками

Шафи, стелажі та полиці з дерев'яних ящиків чудово впишуться в інтер'єр з елементами кантрі або рустик стилів, для яких характерні простота, навмисна грубуватість, сільська наївність, використання природних матеріалів у необробленому вигляді. Дерево – основний матеріал цих стилів.

дерев'яний стелаж із ящиків своїми руками

Але якщо ящики пофарбувати в яскраві кольори і покрити лаком, то полички з них органічно виглядатимуть і в сучасніших інтер'єрах.

яскраві полиці з дерев'яних ящиків

відкритий стелаж із ящиків своїми руками

Але, на мій погляд, цікавіше робити стелаж із натуральних незабарвлених ящиків, причому раніше використовуваних. Явні недоліки дерева - подряпини, нерівності, тріщини, сліди часу або різні пошкодження стануть лише перевагою і нададуть особливий шарм.

стелаж із дерев'яних ящиків своїми руками

Як зробити стелаж із ящиків своїми руками

Все дуже просто. Поставте ящики один на одного. Це може бути стінка у вигляді прямокутника або драбинки, ящики можуть розташовуватися горизонтально або вертикально. Потім скріпіть ящики між собою цвяхами або саморізами. Ще як варіант – кожну скриньку підвішувати на стіну окремо. Тоді можна створювати цілу композицію із окремих полиць — ящиків.

стінка у вітальню своїми руками з дерев'яних ящиків

полиця на кухню з дерев'яного ящика

полиця на кухню з дерев'яного ящика

полиці з ящиків своїми руками

стелажі із ящиківстелаж із ящиків своїми руками

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *