Практичні та компактні сходи: оригінальні ідеї

Основне призначення сходів у будинку – зв'язати два поверхи.

Але не тільки! Невеликі компактні сходи допоможе заощадити простір у кімнаті, а також можуть служити шафами та ящиками для зберігання книг, колекцій улюблених предметів та інших речей. Якщо перед вами стоїть складне завдання розміщення сходів у вашій оселі – вам сюди. Далі ви знайдете цікаві ідеї про практичні та компактні сходи в будинку.

сучасні компактні сходи з ящиками

Стильні та витончені сходи

Демонструє як сходи в кімнаті можуть мати місце для зберігання речей. Проста конструкція дозволяє зробити такі сходи для дому своїми руками.

Гвинтові компактні сходи

Ці гвинтові компактні сходи від Eestairs – дуже мудре рішення для економії простору. Займає лише 1 кв.м. Зроблена з м'якої сталі, колірне оформлення – будь-яке.

компактні сходи на горище

Компактні сходи на горище від Lapeyre Stair займають мало місця і мають оригінальний дизайн. Ви можете спуститися з горища, не тримаючись за поручні.

Сходи - книжкова шафа

Незрівнянний варіант. Мені дуже подобається. Виглядає як нестандартна книжкова шафа, але це – сходи на другий поверх!

компактні сходи з маленькими ергономічними сходами

Приклад особливо компактних сходів дизайнерської студії Mister Step, коли не вистачає місця для повноцінних щаблів. Спеціально профільовані сходи використовують мінімум простору, при цьому не жертвуючи комфортом.

Сходи з горища - вид зверху

Дерев'яні сходи з горища сконструйовані таким чином, щоб створити якнайбільше місця для зберігання книг та інших необхідних речей. Сходи компактними не виявилися, але можуть розмістити стільки книг, що простір у будь-якому випадку буде заощаджено.

Вузькі сходи з витяжкою та книжковими полицями

Ці вузькі витончені сходи в поєднанні з витяжкою і книжковими полицями також слугують декільком цілям одночасно. Дизайнери Annie Han та Daniel Mihalyo.

І цвях програми – сходи, що зникають!

  • Концептуальний дизайн Aaron Tang.

Сходи, що зникають

Сходи в будинку – не тільки функціональна споруда, а й незвичайна прикраса як інтер'єру, так і екстер'єру, особливо якщо це сходи з граніту. Оригінальність фактури, різноманітність відтінків, природна краса та чудові експлуатаційні характеристики роблять граніт справді унікальним матеріалом. Розкішні гранітні сходи можна подивитися на http://mramor-granit.in.ua/granitnye-lestnicy-ukrashenie-kotorogo-dostojny-koroli/

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *