Плитка, що змінює колір від температури

Компанія Moving Color спеціалізується на виробництві матеріалів з термохромним пігментом, завдяки якому покриття змінює свій колір від впливу температури. Основний продукт - це плитка, що змінює колір. У широкому асортименті продукції є безліч оригінальних та цікавих варіантів плитки різного дизайну та фактури, якою можна декорувати підлогу, стелю, стіни та інші поверхні, наприклад, столи та каміни.

термоплитка, що змінює колір від температури

Плитка з термохромним покриттям Northern Lights дійсно нагадує приголомшливе явище природи, яке часто спостерігається в північних широтах — Північне сяйво. При звичайній кімнатній температурі близько 20°С плитка має однотонне забарвлення, наприклад, чорне або червоне. Але коли температура поверхні змінюється під впливом гарячої води або опалення, її колір поступово змінюється, утворюючи живі динамічні образи. У ванній або сауні плитка змінює колір, виглядатиме дуже ефектно. Хоча якщо таке незвичайне рішення здасться дуже сміливим, завжди можна зупинити свій вибір на традиційній керамічній плитці, наприклад Atlas Concorde від http://www.artreality.ru/catalog/atlas_concorde.html

термоплитка, що змінює колір від температури

Плитка Moving Color змінюватиме колір і від тепла людського тіла. Тому її застосування для покриття для підлоги може також стати відмінним декоративним прийомом в інтер'єрі.

плитка для підлоги, що змінює колір плитка для підлоги, що змінює колір плитка для підлоги, що змінює колір плитка для підлоги, що змінює колір чутлива до температури плитка

Таку термоплитку виправдано використовувати в місцях, де є будь-яка зміна температури поверхні, наприклад, біля каміна або обігрівача. Вигляд плавно мінливих відтінків плитки зачаровуватиме не менше вогню, що горить, в каміні.

плитка навколо каміна, що змінює колір

Навіть обідній стіл із термохромним пігментом постійно змінюватиме забарвлення від гарячих страв та склянок із холодними напоями.

стіл з термопокриттям стіл зі стільницею їхньої термоплитки, що змінює колір

У нашому житті так багато постійних і передбачуваних речей, то нехай хоч щось в інтер'єрі вашого будинку постійно змінюється і динамічно перетворює простір! Плитка змінює колір - відмінне рішення для рухливих та динамічних людей.

Фотографії: movingcolor.net

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *