Оригінальні настінні вішалки в передпокій

Передпокій - це перше, що побачать гості, зайшовши до вас у будинок. Тому є сенс оформити стіни передпокою нестандартно та цікаво, тим самим сформувавши перше незабутнє враження. Оригінальні настінні вішалки в передпокій є важливим та невід'ємним елементом інтер'єру. Завжди знайдеться, що повісити на вішалки-гачки: верхній одяг, сумки, парасольки та інші аксесуари. Декілька дизайнерських ідей допоможуть відійти від традиційних рішень і перетворити передпокій!

Настінна вішалка в передпокій: види та особливості

Вішалка в передпокій - проста і вкрай корисна конструкція в інтер'єрі. Якщо в маленькому передпокої немає можливості розмістити шафу або стінку, то настінна вішалка стане оптимальним рішенням, що дозволяє зберігати речі і зберегти вільну корисну площу.

незвичайні настінні вішалки в передпокій з лиж

У традиційному варіанті виконання настінна вішалка є планкою, на якій розташовані гачки або штирі. Але навіть таку просту конструкцію дизайнери постійно вдосконалюють, змінюють, доповнюють новими функціями та дивують незвичайним дизайном. Найчастіше класичну модель вішалки роблять більш місткою, обладнають додатковими виїмками для дрібних аксесуарів і ключів, лотками для речей, слотами для кореспонденції та полицями для головних уборів, монтують рухомі елементи, замість стандартної прямокутної надають вішалці вигнуту, фігурну або стилізовану під що-небудь. Багато моделей настінних вішалок є навісними міні-передпокою, які кріпляться до стіни.

настінні вішалки до передпокою

настінна вішалка до передпокою Thru Block настінні вішалки з полицями

Настінна вішалка в передпокій може бути виконана і у вигляді окремих гачків, розташованих на стіні у певному чи хаотичному порядку. Такий варіант ще компактніший і гнучкий, що дозволяє влаштувати вішалку навіть на дуже обмеженій площі. Головна відмінність та переваги окремих гачків — у мобільності окремих елементів. Адже навіть невелика настінна вішалка до передпокою не завжди може вписатися в існуючий простір. Сучасні дизайнерські гачки для верхнього одягу дуже популярні та використовуються в інтер'єрі не тільки з функціональними цілями, але й для оригінального декору, що підкреслює стиль та унікальність приміщення. У гачках велика увага приділяється дизайну – незвичайна форма гачків, нестандартні матеріали виготовлення, яскраві кольори та яскравий декор. Така вішалка стає візуальним центром інтер'єру передпокою.

гачки для одягу у вигляді крапель

гачки для верхнього одягу у вигляді листя настінна вішалка із дверних ручок

Типи кріплення вішалки та гачків

Можна виділити чотири основні типи кріплення:

  • класичний за допомогою шурупів;
  • клейовий;
  • присоски;
  • магнітний.

настінні вішалки у передпокій у вигляді сурикенів

Найнадійніший і найпоширеніший спосіб кріплення – за допомогою шурупів. При такому способі фіксації вішалки та гачки можуть витримувати велике навантаження. Для постійного використання у передпокої, для важкого верхнього одягу краще вибирати саме цей тип конструкції. Фіксація гачків за допомогою присосок або клейкої стрічки підходить для використання у ванній, кухні або дитячій, де навантаження на вішалку буде менше, ніж у передпокої. Вішалки таких типів вимагають гладку поверхню, наприклад, керамічну плитку, а головною перевагою є те, що вони не псують стіни. Магнітний спосіб використовується вкрай рідко, оскільки обов'язковою умовою є монтаж металевої поверхні передпокою.

гачки - вішалка до передпокою з дитячих іграшок

Використання у різних стилях інтер'єру

Настінні вішалки в передпокій та гачки для одягу підбирають відповідно до стилю інтер'єру приміщення. Для класичної передпокою підійдуть вішалки з дерева чи металу, бажано зі стриманим дизайном. В інтер'єрі, де переважають спокійні пастельні тони та оздоблення натуральними матеріалами, такі настінні вішалки будуть виглядати дуже органічно, тільки підкреслюючи класику.

незвичайні настінні вішалки до передпокою

оригінальні настінні вішалки в передпокій

В інтер'єрі сучасних стилів можна експериментувати з формою настінних вішалок або гачків. Будь-які сміливі дизайнерські варіанти вигідно підкреслять актуальність та оригінальність інтер'єру. Стилізовані фігурки, абстрактні форми, нестандартні конструкції - чим яскравішим дизайн, тим більше незвичайну композицію ви зможете скласти.

настінна вішалка у вигляді плями крові

В інтер'єр індустріального стилю, розтік чи лофт відмінно впишуться вішалки з водопровідних труб або гачки з гайкових ключів.

вішалка із водопровідних труб

гачки з гайкових ключів гачки - вішалки з водопровідних вентилів

Передпокій в стилі ганьби-тік можна прикрасити футуристичними конструкціями з металу.

настінні вішалки в передпокій 2

Мінімалізм та скандинавський стиль витримають будь-який дизайн вішалок, про головну умову є їх невеликі розміри та відсутність зайвих декоративних деталей.

рухлива настінна вішалка до передпокою

Ще фотографії оригінальних настінних вішалок та гачків для натхнення:

креативна вішалка до передпокою у вигляді літаків вішалка для одягу з кілочків вішалка у вигляді повітряної кульки вішалка - сокира проста настінна вішалка до передпокою оригінальні настінні вішалки незвичайні настінні вішалки незвичайні вішалки гачки з пістолетів настінні панелі - вішалки для передпокою настінні вішалки в передпокій у вигляді стільників настінні вішалки у передпокій у вигляді рогів настінні вішалки у передпокій у вигляді ножів настінні вішалки у передпокій у вигляді гілок настінні вішалки - гачки з пресованих пляшок настінна вішалка з дерев'яних плічок настінна вішалка для передпокою з весла настінна вішалка у вигляді ременя настінна вішалка у вигляді м'ячиків настінна вішалка у вигляді гірських піків настінна вішалка - гачки до передпокою гачки зі столових приладів гачки - вішалка в передпокій з пупсиків гачки - вішалка до передпокою з іграшок креативні вішалки настінні з ножів

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *