Прикрашаємо чайні свічки-таблетки: таємне послання

Свічки-таблетки (або чайні свічки від англ. Tealights) - ідеальне рішення для створення романтичної атмосфери. До того ж, вони використовуються в аромалампах, декоративних ліхтариках та свічниках, а також для підігріву невеликих чайників у відповідних пристосуваннях або для плавлення шоколаду/сиру фондю. Свічки-таблекті — це парафін, залитий в алюмінієвий корпус, завдяки чому свічки дуже практичні у використанні, адже при нагріванні парафін залишається в алюмінієвій ємності, а не стікає вниз.

Гарячий парафін свічки при нагріванні стає прозорим, тому можна побачити дно алюмінієвого корпусу. Давайте використовуємо цю властивість для того, щоб удосконалити чайні свічки та прикрасити їх таємними посланнями, які можна буде побачити лише в романтичній обстановці, прикрашеній запаленими свічками.

таємні послання у чайних свічках

>>> Крок 1. Матеріали.

Приготуйте:

  • чайні свічки-пігулки;
  • ножиці;
  • шило або дирокол;
  • роздруківку з таємними листами!

>>> Крок 2. Що за таємні послання?

Це може бути будь-що: освідчення в коханні, просто слова, малюнки і навіть фотографії. Ви можете скористатися Фотошопом та зробити макет самостійно, можна знайти щось цікаве в Інтернеті та роздрукувати, а можна зробити написи та малюнки від руки. Головне - правильний розмір, діаметр кола з посланням дорівнює діаметру свічки таблетки. Можна просто описати свічку на папері, написати таємне послання і вирізати його. Тільки пам'ятайте, що по центру стирчатиме гніт, тому будуйте композицію, виходячи з цього.

таємні послання у чайних свічках

>>> Крок 3. Розбираємо свічки.

Вам потрібно дістати парафінову свічку з алюмінієвого корпусу, а потім відокремити свічку від ґнота. Як правило, це дуже легко.

таємні послання у чайних свічках

>>> Крок 4. Готуємо послання.

Акуратно виріжте з паперу коло з написами та проробіть у центрі невеликий отвір для ґнота.

таємні послання у чайних свічках

>>> Крок 5. «Апгрейдім» свічку.

Тепер зберіть свічку! Протягніть ґнот у паперове коло з написами, потім одягніть свічку на ґнот і вставте все в алюмінієвий корпус. Готово!

таємні послання у чайних свічках таємні послання у чайних свічках
таємні послання у чайних свічках
таємні послання у чайних свічках свічки-пігулки декоруємо самі
Фотографії: www.diycarinchen.de

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Одна думка про “Украшаем чайные свечи-таблетки: тайное послание”

  1. Евгения

    Доброго вам дня!
    Який папір для листів використовуєте?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *