Сумки з картону від Ilvy Jacobs

Дизайн та пошиття сумок є основною спеціалізацією молодого дизайнера з Голландії Ілві Якобс (Ilvy Jacobs). Дівчина розглядає сумки з позиції пакувальної функції. В результаті творчих роздумів про упаковку та розфасовку, дизайнерка почала досліджувати способи створення сумки з картону, такого своєрідного гібриду зі звичайним паперовим пакетом, але з більш тривалим терміном життя завдяки вдосконаленому матеріалу.

сумки з картону з тканиною від ivly jacobs

Серія сумок виконана з картону, що ламінує тканиною. Завдяки використанню такого гібридного матеріалу, сумка стала міцнішою, надійнішою, стійкішою до впливу вологи та механічних пошкоджень. Основне призначення картонних сумок – різноманітний спорт. У колекції є тенісні сумки, сумки для гольфу, боулінгу або спортивна сумка для походів у фітнес зал або басейн. Але цілком можна користуватися такими сумками у повсякденному житті. Матеріал з боку нагадує шкіру, тим більше дивно, що це лише суміш тканини і картону.

сумки з картону, ламінованого тканиною

Ці паперові пакети пропонують новий погляд на повсякденну розкіш та створюють новий силует для всіх відомих одноразових пакетів із супермаркету. Звичайна форма пакету перетворена так, щоб форма стала більш стійкою та зручною. Метод складання нагадує мистецтво орігамі. Дизайнер сподівається, що замість того, щоб бути викинутим, пакет прослужить досить довго та займе почесне місце у колекції екологічних аксесуарів для покупок.

паперова сумка пакет паперова сумка пакет

Ще одним незвичайним напрямом у створенні сумок є використання нетканого матеріалу тайвеку — поліетилену високої щільності, що поєднує в собі характеристики паперу, плівки та тканини. Тайвек зазвичай використовують для створення захисного одягу, у будівництві для захисту конструкцій від впливу навколишнього середовища, у поліграфії. Сумки більше схожі на пом'яті та зім'яті мішки, але ця хаотична структура і є родзинкою колекції.

сумка з тайвеку від ivly jacobs

сумки - мішки з тайвеку

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *