Популярні тенденції постільної білизни в сучасному інтер'єрі

Цього року в естетиці переважають сміливі візерунки та колірні схеми, створюються характерні та лаконічні стилі з пишними блакитними тонами, тропічними тематиками та складними візерунками. У цій статті ми розповімо про найсвіжіші тенденції в дизайні постільної білизни, а також підкажемо як правильно вибрати покривало або плед, щоб досягти затишку та стильного зовнішнього вигляду вашої спальні.

Візерунки натхненні природою

Якщо щось хороше з'явилося за останні пару років, то це знову набута повага до природи, яка породила безліч тематичних моделей із зображенням пейзажів. Від зелених лісів та квітучих квітів до підводних морських чудес – світ дизайну став одержимий ідеєю включення природи до нашого життя. Дизайнери та ілюстратори створили приголомшливу колекцію шовкової постелі у кораловому стилі, яка стала популярною останнім часом.

Урожай рожевий

Популярна ніжно-рожева палітра кольорів залишається в тренді протягом багатьох років. Щоб створити цю стійку тенденцію, дизайнери використали приглушену рожеву кольорову гаму, шовкові наволочки, підковдри та простирадла з ніжним елегантним блиском. Цей, на перший погляд простий постільний комплект з теплою гамою кольорів, став досить часто використовуватися в дизайні інтер'єру сучасних спалень.

Романтична французька простота

В даний час набирає популярності простий, романтичний та елегантний стиль із французьким акцентом. Враховуючи, що з Франції прийшло безліч прекрасних романтичних тенденцій, не дивно, що знайдеться свіжа тематика для декору спальні – це простота, чисті білі простирадла з глянсовою обробкою та витончені візерунки.

Тропічна розкіш

Ще однією модною тенденцією в сучасних інтер'єрах є постільні комплекти у розкішному тропічному стилі. Загальні риси тропічної розкоші схиляються до візерунків з листя, які викликають образи літнього блаженства та золотистих відтінків, що нагадують про піщані пляжі та промені сонця.

Привабливі контрасти

У зв'язку з тим, що спрощені та лаконічні забарвлення виявилися напрочуд стійкими в моді постільної білизни за останні роки, приємно бачити, що в даний час набирає популярності нова, більш захоплююча тенденція. Вона визначається створенням унікальних контрастів у спальні, які мають притягувати погляд. Контрасти мають бути досить різкими, щоб привернути увагу, при цьому не шокуючи.

Мета стилю – це поєднати взаємодоповнюючі візерунки та кольори для створення цікавого цілісного образу. Наприклад, контраст між малюнком у марокканському стилі та крижаною блакитною кольоровою гамою на шовковій постільній білизні – ідеальний спосіб створити модний та сучасний дизайн спальні.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *