Унікальні перфоровані штори

Однакові круглі отвори, розташовані в, здавалося б, випадковому порядку, нагадують щось середнє між блоками гри Тетріс та символами у фільмі «Матриця». Скандинавський дизайнер Ida Thonsgaard створила такі оригінальні перфоровані штори спеціально на замовлення одного будинку в Німеччині. Головною ідеєю було створити ілюзорний малюнок, який оживає лише тоді, коли світло проникає через щільну завісу і заповнює кімнату сяючим мерехтінням перлин.

унікальні перфоровані штори

Перфорація на полотні штори виконана лазерним обладнанням. Таким же способом можна нанести на тканину будь-який абстрактний орнамент, візерунок або зображення, наприклад, відомий силует нічного міста з хмарочосами або зоряне небо з усіма знайомими з дитинства сузір'ями. Такий сучасний дизайн штор у дусі цифрових технологій надасть стильного вигляду будь-якому інтер'єру. Перфоровані штори можна повісити як у житлових кімнатах, так і офісах, громадських закладах або на верандах, терасах. Чи можна створити таку перфорацію своїми руками без лазера, в домашніх умовах? Теоретично можна, але цей процес буде тривалим і трудомістким. Техніка називається гільошуванням або випалюванням по тканині, використовується спеціальний прилад, схожий на паяльник - випалювальник! Нагріта до високої температури голка вирізує отвір у полотні, відразу припікаючи краї. До речі, якщо немає випалювача, можна спробувати і звичайний тонкий паяльник. Матеріал також має значення – штучне полотно випалювати зручніше.

оригінальні перфоровані штори

У даному варіанті використовується щільна чорна тканина, але якщо взяти легшу матерію з перфорацією, то це дозволить позбавитися від сонячного світла, що сліпить, зробивши його розсіяним, а ефект точкового малюнка залишиться. Якщо вночі світло ліхтарів або Місяця, що проникає через перфорацію, заважає спати, то можна використовувати другу фіранку із щільної тканини.

щільні перфоровані штори

чорні перфоровані штори

перфорація на шторах

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *