Приставний столик із зрізу дерева

Ми завжди полюємо за простими та цікавими ідеями виготовлення предметів інтер'єру своїми руками. Зараз, з настанням весни і майже! - літа, настав час пересадити кімнатні рослини, привести їх у порядок і поставити на загальний огляд! Для цього ми сьогодні зробимо стильну підставку для рослин своїми руками, яка також може бути столиком. Отже, приставний столик із зрізу дерева за півгодини!

приставний столик зі спила дерева

Зміст:

 1. Інструменти та матеріали.
 2. Покроковий майстер-клас як зробити столик із зрізу дерева своїми руками.

Інструменти та матеріали:

 • спил дерева (можна купити в інтернет магазинах, магазинах, які торгують предметами для декору);
 • дерев'яний профіль круглого перерізу для ніжок;
 • акрилова фарба та губка;
 • дриль та насадка для круглих отворів;
 • саморізи невеликого діаметра;
 • повстяні (або пластикові) «п'яточки» для ніжок;
 • пила чи інший інструмент.

матеріали для столика із зрізу дерева

Як зробити столик із зрізу дерева своїми руками: інструкція

? Крок 1. Закріпіть спил дерева у лещатах. Намітьте олівцем місця для отворів. Столик може бути на трьох ніжках або чотирьох (у нашому прикладі – на трьох). Дрилем зі спеціальною насадкою просвердліть під прямим кутом три отвори на рівній відстані один від одного та від краю. Головне завдання – сім разів відміряй, один раз просвердли! Можна залучити до роботи чоловіка, брата, батька чи майстра по дереву, якщо ви дівчина і вперше у житті бачите дриль 🙂 . І, звичайно, діаметр насадки (і отвори) повинен відповідати діаметру круглого бруска, який ви приготували для ніжок.

крок 1. столик своїми руками зі спила дерева

? Крок 2. Візьміть заготовлений дерев'яний брус круглого перерізу. Прикиньте бажану висоту столика. Якщо він використовуватиметься як приставний біля м'якого куточка або ліжка, то висота може бути 400-500 мм, якщо це буде підставка для кімнатних рослин, то висота може бути будь-яка, від 300 до 600 мм. Розріжте брусок на три рівні частини (чотири, якщо столик у вас на чотирьох ніжках).

!! Увага! У цій конструкції ніжки проходять крізь і виступають над стільницею, тому до передбачуваної висоті стола додайте близько 100 мм.

крок 2. столик своїми руками із зрізу дерева

? Крок 3 Приклейте повстяні «п'яточки» до кінців ніжок, щоб вони не дряпали підлогу.

? Крок 4. Вставте ніжки в отвори. Якщо йде туго, використовуйте м'який молоток, щоб вбити ніжки в стільницю.

? Крок 5. Використовуйте будівельний рівень, щоб стільниця була рівною. Закріпіть ніжки невеликими шурупами під стільницею.

? Крок 6. У цьому прикладі ніжки фарбують після установки. Хоча ми рекомендуємо це зробити, перш ніж вбивати ніжки в стільницю.

Отже, заклейте малярським скотчем простір навколо ніжок, щоб не забруднити стільницю фарбою. Візьміть акрилову фарбу будь-якого відтінку та акуратно, губкою, покрийте дерево фарбою в один або два шари. Дайте фарбі повністю висохнути, зніміть малярський скотч і ваш столик готовий! Якщо працювати швидко, то за півгодини впораєтеся, ну і ще годинка на те, щоб висохли ніжки.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Одна думка про “Приставной столик из среза дерева”

 1. elenatolina

  Цілком можливе завдання. І виглядає непогано. Коли трохи кольорів можна використовувати таку ідею.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *