50 ідей для зберігання прикрас своїми руками

Для своїх прикрас ви завжди можете купити спеціальну скриньку або підставку, але що якщо у вас безліч різної біжутерії - сережок, браслетів та кольє? Органайзери для прикрас своїми руками стануть відповіддю на вічне запитання, як зберігати всі дрібнички так, щоб потім було легко знайти потрібну.

Handmadeidea.com.ua пропонує 50 ідей, які переконають Вас, що функціональне зберігання прикрас можна легко організувати своїми руками!

Зберігання прикрас на пробковій дошці

Коркова дошка для записок з кнопками – вже готовий настінний органайзер для біжутерії. Якщо потрібної дошки немає - зробіть її своїми руками з винних пробок.

зберігання прикрас на пробковій дошці зберігання прикрас на дошці оголошень ідеї зберігання прикрас своїми руками - дошка із пробок зберігання біжутерії на пробковій дошці

Зберігання сережок за допомогою сітки, канви, мережив

Будь-який сітчастий матеріал відмінно підходить для зберігання сережок. По-перше, такий органайзер для прикрас дуже зручний - усі сережки висять по парах і вам легко буде знайти потрібні. По-друге, органайзер для сережок виступає як оригінальний самостійний декор стіни. Як основний матеріал можна використовувати канву для вишивання, протимоскітну сітку, дротяну сітку, перфорований металевий лист тощо. Покладіть сітку в багет або раму і повісьте на стіну. Навіть стара тенісна або бадмінтонна ракетка стане в нагоді для цієї мети!

зберігання прикрас своїми руками із сітки настінний органайзер для сережок з рами та мережив органайзер для біжутерії своїми руками зберігання біжутерії на сітці в рамі органайзер для зберігання сережок на сітці зберігання біжутерії на сітці ідеї для зберігання біжутерії

органайзер для сережок з ракетки

Зберігання прикрас на гачках

Кольє, намисто та браслети зручно вішати на різні гачки та штирі. Варіантів, як оформити зберігання прикрас такого типу - маса. Можна вкрутити гачки в полицю або ящик, використовувати ручки, штирі, цвяхи, пристосувати для органайзер карниз або вішалку для рушників.

ідеї для зберігання біжутерії на штирях зберігання прикрас на карнизі вішалка для кольє та бус із дверних ручок

настінний органайзер у рамі своїми руками вішалка для прикрас своїми руками органайзер для прикрас своїми руками з полиці органайзер для кольє з вішалок для ванної

Органайзер для прикрас із гілки

На прогулянці в парку або лісі зверніть увагу на гілки дерева, що впали. З них можна зробити оригінальні підставки або вішалки для прикрас в еко-стилі.

зберігання прикрас на гілці дерева вітрина для прикрас на гілці настінний органайзер для прикрас своїми руками із гілки

Органайзери для біжутерії із ящиків та коробок

Різні дерев'яні ящики та коробки можна використовувати не тільки як настільні скриньки, але і як настінні органайзери для біжутерії. Візьміть відповідний ящик, прикрасьте його за бажанням, потім прибийте в ньому перегородки, вкрутіть гачки, наклейте секцію сіточки для сережок, поставте коробочки для дрібних брошок або кілець.

ідеї для зберігання біжутерії на стіні в ящиках зберігання біжутерії в органайзері із ящиків ідеї зберігання прикрас своїми руками органайзер для прикрас із ящика зберігання прикрас своїми руками в ящику для столових приладів

Настільна підставка для прикрас своїми руками

Якщо вам не подобається ідея зберігання прикрас на стіні, зробіть своїми руками настільну підставку для біжутерії. Можете просто взяти підставку для чашок, терку чи гілку дерева у вазоні та вішати на них прикраси. Можна зібрати підставку з водопровідних труб, зробити зі старих CD дисків, тарілок чи пластикових пляшок, а також використовувати картонні рулони та пляшки як зберігання браслетів.

підставка для біжутерії із підставки для чашок

підставка для сережок з тертки своїми руками

підставка для сережок з дисків

Підставки із пластикових пляшок для прикрас підставка для прикрас із труби підставка для прикрас своїми руками із тарілок зберігання браслетів на картонних рулонах зберігання браслетів на пляшках

органайзер для біжутерії своїми руками з лотків від яєць

органайзер для прикрас із лотків від яєць

Зберігання прикрас на ланцюжку чи мотузці

Сережки та намисто можна вішати на натягнутий на стіні або в рамі дріт, мотузку, ланцюжок або шнур.

зберігання прикрас на стіні органайзер для біжутерії з ланцюжка

рама як органайзер для прикрас зберігання біжутерії у рамі

Настінний органайзер для прикрас із граблів

Дуже незвичайне застосування старих граблів!

зберігання прикрас своїми руками - граблі органайзер для біжутерії з граблів

 

Вішалки-плічки для прикрас

Звичайні дерев'яні плічка для одягу можна перетворити на зручні вішалки для прикрас та біжутерії. Вгвинчені в плічка гачки додадуть місце для зберігання кольє і браслетів.

зберігання прикрас на плічках зберігання біжутерії на вішалках-плічках

Зберігання прикрас у кишенях

Цікавий варіант - перетворити маленьку чорну сукню на органайзер для прикрас. Для цього потрібно нашити на сукню гачки для намиста та ряди напівпрозорих кишень для інших дрібних прикрас.

чорна сукня з кишенями для біжутерії

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Думки 2 про “50 идей для хранения украшений своими руками”

  1. Александра

    Підставки з картонок для яєць - ну неестетично (((
    Терка із сережками потішила )))
    Мені найбільше подобається варіант із пробковою дошкою або мереживом/сіткою в гарній рамці. Тоді вся колекція перетворюється ще й на стильний елемент інтер'єру)) У мене є невелика підставка з мереживом у рамці, але на ній зберігаються ті сережки, що я ношу на роботу — це близько 15 пар, а всього їх у мене більше 70…

  2. Наталья

    Перлинне намисто на граблях — це жерсть! А ось маленька чорна сукня виглядає оригінально та витончено!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *