Знімний столик на балкон

Проводити час на балконі стане ще приємніше та зручніше з простим, але таким корисним винаходом – компактним столиком BalKonzept. Знімний столик на балкон одягається на балконні перила діаметром до 60 мм.

В умовах обмеженої площі міських балконів складно поставити туди все, що хотілося б для комфортного проведення часу. Тому особливим попитом користуються компактні складні меблі, що економлять простір, наприклад, відкидні столи. Знімний столик на балкон - ще одне чудове вирішення питання економії корисної площі, адже під час використання він займає мало місця, а коли не потрібен - можна просто зняти та поставити у куточок. До того ж, знімний столик можна пересувати по всій довжині поручнів, вибираючи найзручніше місце.

знімний столик на балкон balkonzept

У верхній частині столу розташоване поглиблення, яке можна використовувати для різних цілей. Наприклад, поставити горщики із рослинами, покласти потрібні дрібні речі чи насипати лід і поставити пляшку шампанського! Та й за самим столиком можна снідати на сході або вечеряти під час заходу сонця, пити міцну каву або червоне вино, працювати за ноутбуком або читати книги.

знімний столик на балкон balkonzept

Знімний столик на балкон зроблений із пластику, придатного для переробки для вторинного використання. Розміри столу 600 на 400 мм достатньо для комфортного розміщення посуду або ноутбука, при цьому навіть найменший балкон не здаватиметься захаращеним. Колірні рішення задовольняти будь-які потреби - від нейтральних сірого, білого, чорного до яскравих відтінків червоного та помаранчевого. Ваш маленький притулок на свіжому повітрі, де стоїть м'яке крісло або затишні плетені меблі, стане ще більш улюбленим місцем відпочинку, роботи чи розваг.

знімний столик на перила балкона balkonzept

знімний столик на перила балкона balkonzept знімний столик на перила балкона balkonzept знімний столик на балкон balkonzeptзнімний столик на балкон balkonzept знімний столик на перила балкона balkonzept знімний столик на перила балкона balkonzept

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *