10 ідей: тумбочка своїми руками для вітальні та спальні

Тумбочка в спальні або тумба поруч з кріслом у вітальні - невід'ємний атрибут інтер'єру багатьох квартир. Звичайно, зараз можна придбати в магазинах будь-яку тумбу, але чи буде вона унікальною? Пропонуємо до Вашої уваги 10 незвичайних ідей як зробити оригінальну тумбочку своїми руками з різних предметів та матеріалів.

1. Тумбочка своїми руками із ящиків

Дерев'яну скриньку від овочів, фруктів або поштової посилки поставте на ніжки чи коліщатка. Усередині ящика прикріпіть полицю. Скриньку можна розміщувати як горизонтально, так і вертикально, а також робити високу тумбу з двох і більше ящиків.

тумбочка своїми руками із ящиківтумбочка із ящика своїми руками

Скриньку можна прикрасити, наприклад, зрізами гілок. Як зробити таку тумбочку своїми руками, читайте тут.

тумбочка із ящика зі зрізами гілок

2. Тумбочка своїми руками з мотузяними полицями

Зі звичайного дерев'яного ящика або короба, а також мотузок можна зробити тумбочку з гнучким дизайном. Ви зможете самі налаштовувати полиці та різні тримачі з мотузок залежно від предметів та речей, які зберігатимуся в тумбі. Для цього потрібно просвердлити ряди отворів у бокових стінках тумби та навіть зверху. Міцну натуральну або синтетичну мотузку простягайте в отвори та робіть різні полиці та відсіки для речей.

тумбочка своїми руками з верервальними полицями

тумба своїми руками з полицями з мотузок

тумбочка з мотузок

3. Тумбочка своїми руками із книг

Незвичайний та оригінальний проект тумбочки у спальню чи вітальню. Стопки книг перетягніть ременями, стяжками або перев'яжіть щільними стрічками. При цьому між стосами розмістіть дерев'яні модулі, квадратні або прямокутні короби. Це можуть бути навіть щільні картонні коробки від взуття чи дрібної побутової техніки. Старі книги, vintage шкіряні ремені та дерев'яні елементи додадуть тумбочці неповторний шарм і стиль.

тумбочка з книг своїми руками

4. Тумбочка із скрині

Скриня здавна була головним предметом меблів у хатах та хатах. Зараз старовинні чи сучасні скрині – явище рідкісне в інтер'єрі. Тим не менш, якщо ви - володар старої бабусиної скрині, то ви можете зробити з нього вінтажну тумбочку своїми руками. Місткий простір під кришкою скрині дозволить зберігати багато речей, включаючи постільну білизну або іграшки у дитячій кімнаті. Крім того, дизайнери пропонують ексклюзивні варіанти тумб у вигляді дорогих шкіряних скриньок. Ці ідеї можна взяти за основу та натхнення. Перетворення скрині на тумбочку полягає лише в декорі самої скрині. Його можна як оновити, так і зістарити, залишити у природному вигляді або розфарбувати.

тумбочка своїми руками із скринітумбочка - скриня в дитячійтумбочка із скрині

5. Тумбочки з валіз.

На відміну від антикварних скринь, знайти старі валізи набагато простіше. Тумбочка своїми руками з вінтажної валізи прикрасить інтер'єр кімнати, а також забезпечить додатковим закритим місцем для зберігання речей. На тумбочку з валізки навіть можна повісити невеликий кодовий замочок і зберігати там інтимні речі. Щоб зробити тумбу, можна як скласти один на одного кілька валіз, так і поставити одну валізку на ніжки, наприклад на табурет або столик.

тумбочка своїми руками з валізтумбочка своїми руками із валізитумбочки із скрині та валізтумба своїми руками із валізи

6. Тумба своїми руками із бочки

Дуже незвичайно виглядатиме в спальні або вітальні тумбочка своїми руками з бочки. Кругла дерев'яна бочка вже готова тумба. Головна умова — бочка має бути чистою і не мати сторонніх запахів, наприклад вина. Також можна випиляти в бочці двері, посадити її на петлі, а всередині прикріпити полицю. Ще як варіант - з однієї бочки можна зробити дві тумбочки своїми руками своїми руками, просто розпиливши бочку на дві рівні частини.

тумбочка з бочкитумбочки своїми руками з бочок

Як тумба може стати в нагоді і металева бочка, особливо якщо вона старовинна.

тумбочка з металевої бочки своїми руками

7. Тумбочка своїми руками зі стільця

Дуже часто в якості тумбочки виступає стілець. Пропонуємо його вдосконалити, перетворивши на справжню тумбочку із ящиком. Для цього бажано вибрати дерев'яний стілець без м'якої оббивки. Придбайте в магазині спеціальну фурнітуру для висувних ящиків і саму ящик за розмірами стільця. Прикріпіть усю систему під сидінням. Також під ящиком можна прибити ще одну полицю із квадратного листа ДСП.

тумбочка своїми руками зі стільцятумбочка своїми руками зі стільця

8. Тумбочка з дзеркала та табурету

Якщо у вас в ролі тумбочки виступає табурет, пропонуємо його вдосконалити і прикрасити. Так само, як і у випадку зі стільцем, можна прикріпити висувний ящик або полицю між ніжками табуретки, а як стільницю можна використовувати дзеркало в рамі.

тумбочка своїми руками з табурету та дзеркала

9. Тумбочка зі драбини

Невеликі драбинки - драбини або приставні сходи для шаф - відмінне рішення для тумбочки. Додатково нічого робити не потрібно, за бажання пофарбувати або постаріти сходи.

тумбочка своїми руками зі драбини

тумбочка своїми руками з драбинкитумбочка зі драбини

10. Підвісна тумбочка своїми руками

Тумбочка, точніше, столик для ліжка, може парити в повітрі! Як зробити такий незвичайний проект для спальні - читайте тут.

підвісний стіл своїми руками

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *