Круглі полиці з підручних матеріалів

Круглі полиці - Досить рідкісний предмет інтер'єру в квартирах, в першу чергу тому що корисна площа використовується менш раціонально та ефективно, ніж у стандартних прямокутних моделях. Але якщо питання економії простору та необхідності розмістити масу речей для Вас не варто так гостро, то круглі полиці на стіну та підлогові стелажі можуть стати незвичайним та стильним декором інтер'єру.

Багато промислових дизайнерів пропонують різні моделі круглих книжкових полиць, але фокус у тому, що такі полиці можна легко зробити своїми руками, головне знайти підходящий вихідний матеріал.

Це можуть бути:

 • ПВХ труби різного діаметру,
 • тубуси,
 • сито,
 • круглі бляшані, фанерні або картонні коробки.

круглі полиці на стіну

Заздалегідь продумайте, що ви зберігатимете на таких круглих полицях і не використовуйте коробки з тонкого картону для книг і важких предметів. Невелика хитрість – щоб було зручно ставити книги та інші речі, помістіть у круглу коробку звичайну поличку за розміром.

А тепер давайте подивимося, які моделі круглих полиць пропонують дизайнери та хендмейдери з усього світу. Сподіваємось, щось Вас обов'язково надихне!

круглі полиці на стіну книжкові круглі полиці ширма - стелаж із круглими полицями круглі книжкові полиці стелаж з круглими полицями кругла полиця на стіну круглі полиці для речей та книг круглі полиці для дров

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Думки 2 про “Круглые полки из подручных материалов”

 1. Olya

  Чудові незвичайні полиці! Здорово!

  1. YuPo

   рада, що сподобалися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *