У бутоні квітки: крісло кокон, що закривається

Іноді навіть самій відкритій і товариській людині необхідно побути на самоті і самоті, відпочити, почитати улюблену книгу або зосереджено попрацювати, щоб не відволікали сусіди по кімнаті. Інший час, навпаки, хочеться бути в центрі спілкування та спостерігати за оточуючими, при цьому не залишаючи зручне сидіння. Незвичайне крісло кокон Tuttomio від італійської студії Campeggi дозволяє вибрати свій рівень самотності завдяки сегментам-спинкам, що обертаються.

Крісло кокон складається з двох сегментів, що легко обертаються відносно один одного. У сегмент більшого діаметра вставлений менший сегмент. Усередині крісла вбудований невеликий робочий стіл, де буде зручно працювати за ноутбуком, робити домашнє завдання, і просто читати або малювати. Коли користувач відчуває необхідність усамітнитися, він повертає внутрішню частину таким чином, щоб повністю закрити відпочинкову зону від зовнішнього світу. Збоку крісло нагадує закритий бутон квітки. Так само легко крісло кокон можна повернути назад у відкрите або напіввідкрите положення.

оригінальне крісло кокон Tuttomio від Campeggi зі столиком

Дуже корисна ідея як для квартир та офісів, так і для громадських місць, наприклад для бібліотек, аеропортів або кафе. Це зручне крісло, наче велика ковдра, готове обернути вас і тримати у затишній ізоляції від зовнішнього світу доти, доки ви не будете готові возз'єднатися з ним!
крісло кокон з обертовими сегментами та столиком

Ну а щоб було зовсім комфортно та затишно, у серцевину бутона-крісла можна взяти подушечку та ковдру в улюбленому постільному комплекті, придбати яке можна в інтернет-магазині  http://podushka.com.ua/ru/postelnoe_bele.htmlкрісло кокон, що закривається крісло, що обертається, закривається Tuttomio від Campeggi крісло Tuttomio, що закривається для усамітнення

 

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *