Фломастери, що змиваються, як декор тканини

Ніщо так не фарбує інтер'єр, як дитина з фломастерами! Щоб уберегти білі шпалери в спальні або шкіряний диван у вітальні від художніх шедеврів малюків, багато дизайнерів вигадують різноманітні пристрої спеціально для розмальовки. Так, наприклад, британська студія Stitch розробила серію текстильних аксесуарів Doodle, всі предмети з якої можна сміливо розписувати і розмальовувати фломастерами, що змиваються. Після прання полотно знову готове до нових малюнків.

У серії Doodle є наволочки, простирадла та підковдри різних розмірів, фартухи для дітей та дорослих, скатертини, серветки, прапорці та пенали. Так що якщо вдасться направити художню енергію дітей саме на ці предмети, то з великою ймовірністю стіни та меблі залишаться недоторканими.

фломастери, що змиваються - постільна білизна doodle для розпису

Ці текстильні аксесуари будуть цікаві та дорослим. На фартуху можна записати список покупок або рецепт, на постільній білизні - залишити побажання якнайшвидшого одужання або освідчення в коханні, на скатертині намалювати різдвяні мотиви або написати імена гостей.

фартух для дорослих doodle постільна білизна doodle для розпису фломастерами скатертина doodle для розпису фломастерами

Спеціального догляду серії Doodle не вимагають. Просто перед використанням варто переконатися, що малюнок чи напис повністю висохли. Прати можна у пральній машинці на звичайному режимі. Фломастери, що змиваються, йдуть у наборі з вибраним текстилем, але можна купувати і окремо.

змиваються фломастери doodle для розпису тканини постільна білизна doodle для розпису фломастерами

Важко сказати, чи відпраються ці фломастери від звичайної постільної білизни. Якщо все ж таки улюблений набір сильно постраждав, завжди можна купити нову постільну білизну або покривало в інтернет-магазині postel-market.com.ua/category/pokryvala/

постільна білизна doodle для розпису фломастерами скатертина doodle для розпису фломастерами змиваються фломастери doodle для розпису тканини

фартухи, які можна розписувати фломастерами

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *